Tematické večery

Potkáte se s lidmi naladěnými na stejnou vlnu a najít společné téma bude hračka.

Zpestřete si nedělní odpoledne seznamovací procházkou a poznejte nové známé nebo svou osudovou známost. Seznamovací procházka Pojďte se s námi projít a seznamte se. Poznejte svou osudovou známost ve Žlutých lázních. Akce ve Žlutých lázních Seznamte se pod otevřeným nebem ve Žlutých lázních. Seznamka v Radlické kulturní sportovně Akce v Radlické kulturní sportovně Seznamte se pod otevřeným nebem v Radlické kulturní sportovně Seznámit se s cizincem nebylo nikdy jednodušší. Přijďte na seznamovací večer v angličtině. V angličtině (mezinárodní) Pro ty, kdo se domluví anglicky a chtějí poznat cizince žijící v Praze, to je "Speed dating Prague in English". Přijďte na cestovatelskou seznamku. Zamilujte se a procestujte svět. Cestování Rádi cestujete? Najděte partnera na cestování i pro život. Chcete se seznámit s bohatým mužem? Poradíme vám jak na to. Úspěšní a nároční (VIP) Poznejte úspěšné ženy a zajištěné muže: Speed dating Praha Chcete si najít aktivního partnera? Sport seznamka bude pro vás to pravé. Sportovní seznamka Máte rádi kolo, brusle, tenis zkrátka sport a pohyb? Poznejte partnera, se kterým bude moci založit fungující rodinu. Rodina a vážný vztah Uvažujete o založení rodiny v blízké budoucnosti? Nejste sami! Jak snadné je seznámit se, když vám večer osladí pravá italská zmrzlina. Zmrzlinový večer Máte rádi zmrzlinu? Váš protějšek určitě také :) Pojďte se seznámit. Baculky a boubelky se nejsnáze seznámí na seznamce pro plnoštíhlé. Baculky a plnoštíhlí Seriózní seznamka pro boubelky, baculky a plnoštíhlé muže. Připravili jsme seznamku pro nezadané rodiče. Máte šanci se znovu zamilovat a najít si partnera. Rodiče s dětmi Seznamka pro rozvedené/svobodné rodiče s dětmi. Najděte znovu svou lásku. Chcete si najít tanečního partnera? Máme pro vás taneční seznamku. Taneční Hledáte partnera na tanec? Zkusit taneční seznamku Praha. Najděte si partnera vysokého vzrůstu a hleďte si zpříma do očí. Pořádáme seznamku pro vysoké muže a ženy. Pro vysoké Seznamka pro muže i ženy, kteří by rádi našli vysokého partnera. Partner nebo pejsek? Nemusíte dělat kompromisy, máme pro vás obojí. Seznamte se na seznamce pro pejskaře.
image/svg+xml
Seznamka pro pejskaře Seznamka pro ty, kdo mají rádi čtyřnohé kamarády.
Chcete se seznámit na úrovni? Zkuste seznamovací večer pro vysokoškoláky.
image/svg+xml
Vysokoškoláci a absolventi Seznamka pro vysokoškoláky a absolventy.
Říká se, že láska prochází žaludkem. Přijďte se pobavit a seznámit se.
image/svg+xml
Degustační večer Zážitkové rande a degustační večer ocení nejen gurmáni.

Seznamovací večer - Blog

Masožravec & vegetarián: Může to klapat?

Jedno moudré rčení praví, že láska prochází žaludkem. Jídlo může hrát v partnerském vztahu opravdu důležitou roli. Ačkoliv se říká, že protiklady se přitahují, ve skutečnosti může odlišný způsob stravování a přemýšlení o jídle zadělat ve vztahu na pořádné problémy. Co když jeden z partnerů tíhne vegetariánství či veganství a druhý je zapřísáhlým milovníkem masa? Může takový vztah fungovat? Zjistěte, na co se připravit, pokud chcete randit se zastáncem bezmasého jídelníčku.
Před 7 dny

Může vztah klapat navzdory rozdílnému náboženství?

Říká se, že láska hory přenáší a nezná hranic. Mnoho šťastných párů potvrzuje, že díky vzájemné lásce a porozumění dokázaly překonat tak hluboký rozdíl, jako je odlišné náboženství. Na druhou stranu, existuje také mnoho párů, které odlišný pohled na víru nakonec rozdělil. Na co se připravit, pokud chcete randit s člověkem jiné víry, než je ta vaše? Může klapat vztah věřícího a ateisty? Zjistěte, jakým nástrahám a výzvám můžete ve vztahu čelit.
Před 14 dny

Randění pro introverty: 4 tipy, jak zvládnout první rande

Zatím co extroverti seznamování s novými lidmi nadšeně vyhledávají a cítí se při konverzaci jako ryba ve vodě, pro introverty může znamenat velký stres či nepohodu. Zjistěte, jak na randění a seznamování, pokud není navazování nových známostí vaší silnou stránkou.
12. června 2024

Proč (ne)vstupovat do manželství?

Důvody, proč lidé vstupují do manželství, se za posledních několik desetiletí podstatně změnily. Zatím co dříve byl hlavní motivací sex a založení rodiny, dnes převažují spíše jiné důvody. Očekávání ženicha a nevěsty mohou být různá – a to může být jeden z hlavních důvodů, proč téměř 50 % manželství v České republice končí rozvodem. Pokud přemýšlíte, jestli je pro vás manželství ta správná instituce, čtěte dále.
5. června 2024

Nejbližší tématické večery

Rychlé rande za poslední týden rezervovalo 128 žen a 129 mužů.
čtvrtek 7. listopadu od 20 hodin Coffee Perk • Praha 4 - Brumlovka
Sportovní seznamka
Ženy do 35 let
890 Kč 390 Kč Volná místa
Muži do 35 let
890 Kč Volná místa
čtvrtek 7. listopadu od 18 hodin Coffee Perk • Praha 4 - Brumlovka
Sportovní seznamka
Ženy 37–49 let
790 Kč Volná místa
Muži 45–54 let
790 Kč Volná místa
čtvrtek 29. srpna od 19 hodin Coffee Perk • Praha 4 - Brumlovka
Rodina a vážný vztah
Ženy do 40 let
790 Kč 490 Kč > 3 volná místa
Muži do 40 let
790 Kč > 3 volná místa
středa 4. prosince od 20 hodin Coffee Perk • Praha 4 - Brumlovka
Degustační večer
Ženy 25–40 let
890 Kč 690 Kč Volná místa
Muži 32–40 let
890 Kč Volná místa
středa 4. prosince od 18 hodin Coffee Perk • Praha 4 - Brumlovka
Degustační večer
Ženy 40–55 let
790 Kč Volná místa
Muži 45–55 let
790 Kč Volná místa
středa 11. září od 20 hodin Coffee Perk • Praha 4 - Brumlovka
Úspěšní a nároční (VIP)
Ženy 20–30 let
1 000 Kč 400 Kč Volná místa
Muži 25–35 let
1 000 Kč > 3 volná místa
středa 11. září od 18 hodin Coffee Perk • Praha 4 - Brumlovka
Úspěšní a nároční (VIP)
Ženy 25–40 let
1 000 Kč > 3 volná místa
Muži 35–45 let
1 000 Kč > 3 volná místa
čtvrtek 17. října od 18 hodin Coffee Perk • Praha 4 - Brumlovka
V angličtině (mezinárodní)
Ženy 24–39 let
790 Kč 590 Kč Volná místa
Muži 28–39 let
790 Kč Volná místa