Základní informace
Počet účastníků | max. 9 mužů a 9 žen |
---|---|
Dobra trvání |
cca 01:15
(20:00 - 21:15)
doražte min. 15 minut před začátkem |
Věková tolerance | +/- 2 roky |
Místo konání |
Coffee Perk Vyskočilova 1100/2 Praha 4 - Brumlovka Zobrazit na mapě |
Podrobné informace
Připojte se k našemu sportovně laděnému rande! Pokud jste nadšenými sportovci nebo milovníky pohybu, pak tento večer je pro vás jako stvořený. Spojujeme muže a ženy, kteří jsou momentálně svobodní a sdílí vaši vášeň pro aktivní životní styl. Bez ohledu na vaši úroveň sportovního zapojení, s ostatními najdete společné téma rychle a snadno.
Během jednoho večera poznáte 7–10 protějšků, se kterými si určitě budete mít co říct. Krátké rozhovory vám napoví, zda mezi vámi může přeskočit ta správná jiskra. Ať už hledáte partnera na společné sportování nebo na společnou cestu životem, tady ho můžete objevit.
Kolik lidí se sejde?
Počítejte, že se sejde 5–7 párů. V případě většího zájmu, ale není problém se zde potkat i s 8–10 protějšky.
Jak dlouho akce trvá?
Vyhraďte si hodinu až hodinu a půl času. Na akci je dobré dorazit 10–15 minut před začátkem.
S kým se na večeru potkáte?
Sejdou se lidé, pro které nebude problém najít společné téma, lidé kteří mají rádi pohyb a sport.
Program sportovní seznamky
Reference
Ať už od speed datingu očekává každý cokoli, byl to fajn strávený večer, žádná trapná situace nenastala, spíše naopak a celá průběh seznamky mě příjemně překvapil. Oceňuji tématický večer o cestování, který přiláká lidi se stejným zájmem a zároveň i pomůže s prvním tématem konverzace. Jen bych cestování uvedla ke sportu do kategorie seznámení ve výsledkové listině. Hodina utekla a 5 min se mi zdálo opravdu málo, ještě na psaní poznámek, ale na první dojem to opravdu stačí. Moderátorka Míša byla velmi milá a večerem skvěle provázela a vše vysvětlila. Ke shodě došlo, tak uvidíme, jestli z výměny kontaktu bude i další setkání.
Na takové akci jsem byla poprvé a bylo to příjemné prostředí i fajn lidé. Tím, že to byl sportovní večer, tak nebyl problém s tématy a v 90 % těch 5 minut uteklo opravdu hodně rychle.
Večer byl příjemný. Co muž, to originál. Raději bych, aby tato návštěva vaší rychloseznamky byla moje poslední. Ale když to bude potřeba, ráda vaše služby opět využiji.
Určitě je to zajímavá zkušenost. Během 5 minut si toho moc říct nestihnete, ale určitě poznáte, jestli je vám někdo sympatický nebo ne.