Foto a recenze

Přečtěte si hodnocení naší seznamky rychlé rande z pohledu účastníků a podívejte se na fotografie, jak to během seznamovacích večerů manželů Žwakových vypadá.


4. června 2023
Olga
0 1 2 3 4

Můj první seznamovací večer jsem pociťovala velkou nervozitu. Vše ale probíhalo dle programu. Pět minut na rozhovor je velmi málo, ale rozumím tomu, že je to nutné, aby se vše za určený čas stihlo. Kromě tipů na oblečení bych uvítala i pár tipu na strategie rozhovoru s možným partnerem.

4. června 2023
Jakub
0 1 2 3 4

Seznamování bylo v příjemné atmosféře a nebylo "nucené".

3. června 2023
Stanislav
0 1 2 3 4

Na to ze jsem na to šel poprvé v životě a nevěděl co od toho očekávat a byl nervózní. Nevěděl co pořádně říkat. Odcházel jsem s dobrym pocitem. Pořádně jsem nestíhal poznámky pro sebe... málo času na pokec. Málo casu na srovnani myšlenek k sympatiim k tomu druhymu člověku. Chtělo by to pro mě delší čas... aspoň minimálně 7 minut. Určitě dobrá zkušenost a rád ji znovu zopakuju. Ale zaujali mi dvě slečny. Slečna A Zuzka a Slečna K Hanka. Nebylo by nak možný se s nima spojit ? Abych je mohl někam pozvat? Děkuju moc za kladné vyřízení. Peroutka

3. června 2023
Aleš
0 1 2 3 4

Milé přijetí, dobrá atmosféra.

3. června 2023
Veronika
0 1 2 3 4

Moc díky za skvělý večer. Byla to zábava a sešla se dobrá parta lidí. A ve většině případů bylo pět minut na popovídaní opravdu málo. A na hodnocení také nebyl moc čas. Ale jinak super akce v krásném prostředí.

3. června 2023
Lenďa
0 1 2 3 4

Příjemný průběh večera, milé prostředí, během pár minut ze mne spadl stres. Líbila se mi možnost poznat několik nových mužů během pár minut.

3. června 2023
Matěj
0 1 2 3 4

Byl to můj druhej speeddating. Ve srovnání s Rande Motýl jsem u vás potkal holky, se kterejma se dalo normálně mluvit, pouze jedna byla styl "pracovní pohovor". Plusy: místo poblíž dopravního uzlu; moderováni jen nezbytný minimum, že to nebyla exhibice moderátorky; organizace zvládnutá na výbornou; líběj se mi i hranice těch věkovejch kategorií, že to příliš nesvazuje Minusy: trochu matoucí kolonky seznámení/kamarádství/sport (ale musim uznat, že je dobrý lidem připomenout, že i kamarádství a společný aktivity můžou bejt dobrej výsledek; půl minuty na sepsání si poznámek a rozloučení... minuta by byla lepší; já osobně byl trochu "odkecanej" po cca 6. slečně, ale halt někdo zvládne 3 a jinýmu by i 20 bylo málo. Pokud by nic nemělo dopadnout, tak se k vám vrátim.

3. června 2023
Jana
0 1 2 3 4

Dnešní seznamovací odpoledne bylo pro mě novou zkušeností, ale i přesto, že jsem netušila, do čeho jdu a měla jsem zpočátku obavy, byla jsem mile překvapena, jak celou organizací, tak i průběhem celé akce. Osobní setkání je pro mě důležité a moc děkuji za tuto možnost manželům Žwakovým.

1. června 2023
Eva
0 1 2 3 4

Večer byl úžasný a určitě kamarádům kteří se chtějí seznámit doporučím :)

Chcete se dozvědět podrobněji o tom, jak probíhají seznamovací večery
manželů Žwakových? Pak neváhejte a přečtěte si reporty z našich akcí.

Podívejte se na aktuální termíny seznamovacích večerů: