CZ
EN
Telefonické rezervace a dotazy:
(+420) 775 554 601
po - pá 8:00 - 17:00

Rady a tipy na seznámení

Včera

Cestovatelský speed dating na festivalu Kolem světa

Rychlé rande míří na festival Kolem světa. Zapište si do diáře datum 23. - 24. 11. 2019 a spojte dva příjemné zážitky dohromady. V sobotu 23. 11. proběhne na festivalu cestovatelský speed dating.
20. srpna 2019

Jak se obléknout na rande? 3 detaily, díky kterým zabodujete

Dokážete rozdělat oheň, vyměnit žárovku, poperete se s kapajícím kohoutkem, ale obléknout se na rande je pro vás pořádný oříšek? Výběr outfitu a nakupování zkrátka není mužskou doménou. Ženy jsou naopak bytosti citlivé a vnímavé. Všimnou si každého detailu a nic jim neunikne. Na to, abyste zanechali skvělý první dojem, máte jen 30 vteřin. Dojem si o druhé uděláme velmi rychle. Nepropásněte svou příležitost. Prozradíme vám, s jakým outfitem zabodujete na prvním rande.
10. dubna 2019

Jak pozvat holku na rande, aby řekla ano?

Poznali jste senzační holku a lámete si hlavu, jak ji pozvat na první rande? Bojíte se odmítnutí a nechcete nic ponechat náhodě? Nebo vás trápí, jak se chovat na rande, aby nebylo první a zároveň poslední? Prozradíme vám, jak ženu oslovit a přidáme pár neotřelých tipů, jak na první rande.
19. listopadu 2018

Jak se chovat na prvním rande

Potkali jste někoho, kdo se vám líbí, a brzy spolu půjdete na rande. Možná jste nervózní a bojíte se, abyste něco nepokazili. Nenechte si zkazit radost obavami. Poradíme vám, jak si první rande užít a jak se vyhnout zbytečným chybám.
15. října 2018

Jak se obléknout na první schůzku?

Svým vzhledem a svým vystupováním prozrazujete druhému člověku informace o své osobnosti, zaměstnání, názorech, vkusu a náladě. První dojem vzniká za pouhých 30 sekund!
4. července 2014

Nejčastější chyby při seznamování

Je před vámi první seznamovací večer, na kterém potkáte řadu zajímavých...
4. července 2014

Jak nenuceně konverzovat

Každý z nás je před první schůzkou trochu nervózní. Napadají nás otázky typu: „Budu se tomu druhému líbit?“, „Co když ho hned první pohled odradí?“, „Co když pro toho druhého nebudu dostatečně přitažlivý(á), chytrý(á), zábavný(á)…“. Možná vás však překvapí, že ve skutečnosti nejvíce lidí při seznamování trápí to, zda si budou mít s potenciálním partnerem co říct a o čem mluvit. Přinášíme vám pár tipů, jak a o čem konverzovat, aby váš seznamovací večer proběhl úspěšně a vy se cítili příjemně.
20. květen 2014

Vysoké nároky na partnera mohou být překážkou nové známosti

Je důležité vybírat si pečlivě svůj protějšek, ale my ženy bychom měly mít neustále na paměti, že pokud čekáme na prince na bílém koni, budeme ho zřejmě dlouho hledat.
20. květen 2014

Rady pro muže: jak domluvit první rande

Na každou ženu nejvíce zapůsobí už samotný fakt, že se o ni upřímně zajímáte...
6. listopadu 2018

Nejčastější chyby na prvním rande

Absolvovali jste několik rande a stále se vám nedaří potkat toho pravého nebo tu pravou? Přečtěte si seznam nejčastějších chyb, kterých se dopouštíme na rande. Jestli chcete, aby nezůstalo jen u prvního nebo druhého rande, ale aby vaše schůzky pokračovaly, čtěte dále.
darujte seznámení