Rady a tipy na seznámení

6 rad, jak překonat krizi středního věku

I když už možná máte vše, o čem jste snili – rozjetou kariéru, děti, slušné úspory, procestovali jste půlku světa – uvnitř vás můžou sžírat pochybnosti, jestli jste v životě nepromeškali něco důležitého. Vtíravé myšlenky mohou snadno přerůst v depresi nebo pocit vyhoření. Krize středního věku bývá složitým obdobím. I přesto může být krize skvělou příležitostí k objevení sebe sama, porozumění svému vnitřnímu já, novým začátkům a životnímu naplnění. Jak poznat začínající krizi? Jak zatočit s depresí a vytěžit z náročného období maximum?
Před 1 dny

Ideální partner: 7 vlastností, které prozradí, že randíte s tím pravým

Existuje ideální partner, nebo je hledání pana Božského pouhou chimérou a honbou za větrem? I když se představy o ideálním muži u každé ženy mírně liší, přesto můžeme najít několik společných rysů, které prozradí, že máte tu čest s báječným parťákem pro život. Jak vypadá ideální partner, jaké má vlastnosti a jak se chová ve vztahu? Prozradíme také tip, kde najít ideálního partnera pro vážný vztah.
Před 22 dny

Žádost o ruku: Jak požádat o ruku, aby řekla ano?

Potkali jste tu pravou, koupili zásnubní prsten a teď si lámete hlavu, jak ji požádat o ruku? Trápíte se pomyšlením, že řekne ne, a dumáte, jak se vyrovnáte s odmítnutím? Přečtěte si jednoduchý návod, jak požádat ženu o ruku. Prozradíme vám, co říct a jak vše naplánovat, aby řekla ano.
Před 29 dny

Řešení partnerské krize? Začněte nejdřív u sebe

Partnerská krize je přirozenou součástí všech vztahů. Každý vztah musí mnohokrát čelit výzvám a krizím, které prověří jejich pevnost a stabilitu. Jak řešit problémy a neshody, aby vaše láskyplné pouto překonalo nejednu bouři a posunulo vás ve vztahu dál?
19. října 2023

Řeč těla: Jak poznáte že se mu (jí) líbíte?

Řeč těla vám mnohdy prozradí více než tisíc slov. Slova mohou být někdy zavádějící, zato řeč těla bývá spolehlivým zdrojem informací o našich emocích, úmyslech a postojích. Jak můžete z gest, pohledů, výrazu tváře a neverbální komunikace poznat, co si váš protějšek myslí a jestli se mu (jí) líbíte? Prozradíme vám, jak číst řeč těla.
19. září 2023

Miluji tě: 4 seriózní tipy, jak na vyznání lásky

Miluji tě. Jsi pro mě vším. To jsou ta nejkrásnější slova, kterými můžete vyjádřit svou lásku. Obvykle však není jednoduché druhému napoprvé otevřeně říct, co k němu cítíte. Nejste si jistí, jak vyznat lásku osobě, kterou milujete? Obáváte se odmítavé reakce nebo máte strach, že vám dojdou slova? Přečtěte si 4 tipy na romantické vyznání lásky a načerpejte inspiraci, jak říct miluji tě.
18. květen 2023

Jak najít parťáka na cestování? Cestovatelská seznamka otevírá nové obzory.

Hledáte báječného parťáka na cestování, se kterým projedete svět křížem krážem? Najděte svou spřízněnou duši mezi milovníky cestování. Prozradíme vám, jak funguje cestovatelská seznamka, klub cestovatelů nebo speed dating pro cestovatele.
24. ledna 2023

5 pádných důvodů, proč místo sólo akce raději cestovat ve dvou

Samostatnost je jistě dobrá vlastnost, která vám v životě mnohé ulehčí a pomůže zdolat celou řadu překážek. Přestože si sami v běžném životě docela dobře poradíte a sólo akce vám nedělají vůbec žádné potíže, cestovat bez doprovodu se vždycky nemusí vyplatit. Zjistěte, proč je lepší cestovat ve dvou a kde najít parťáka na cestování.
23. ledna 2023

Najít partnera pro vážný vztah a rodinu je čím dál složitější. Jak na seznámení, když vám začínají tikat biologické hodiny?

Hledáte partnera či partnerku pro vážný vztah, se kterým můžete konečně začít plánovat společnou budoucnost a rodinu? Sehnat partnera, který touží po miminku a chce se podílet na jeho výchově i péči, je čím dál složitější. I když tento problém trápí častěji ženy, přibývá také mužů, kteří jsou na vážný vztah a příchod dítěte připravení, ale marně hledají polovičku, která by to cítila stejně. Kde se seznámit s tím pravým nebo tou pravou, pro které je dítě a rodina na prvním místě?
16. ledna 2023

Jak přežít v důchodu a nezbláznit se?

Sbalili jste si pár osobních věcí, rozloučili se s dlouholetými kolegy a za jednou životní etapou navždy zavřeli dveře. I když jste se na odchod do důchodu možná těšili, najednou nevíte, co s volným časem? Začínáte se bát prázdnoty, nudy a osamění? Jak přežít v důchodu a nezbláznit se?
8. listopadu 2022