CZ
EN
Telephone reservations and inquiries:
(+420) 775 554 601
Monday to Friday 8:00 - 17:00

Sport dating site

Seznamka pro milovníky sportu

Je pátek odpoledne a zítra vyrážíte na kolo, lyže nebo třeba horskou túru. Co může být lepšího než víkend plný sportu, zábavy a adrenalinu? Možná to všechno kazí jeden malý, ale podstatný detail - chybí vám partner nebo partnerka, se kterou byste svou vášeň ke sportu mohli sdílet. Kde najít spřízněnou duši, když kolem sebe máte samé pecivály a vyznavače gaučinku? Online seznamka pro sportovce, cykloseznamka, seznamka na kole nebo existuje něco lepšího?

Sport seznamka 2v1: Hledám partnera na sport a parťáka pro život

Na online seznamkách ztratíte spoustu času dopisováním a schůzkami naslepo. Jako sportovci jistě neradi ztrácíte drahocenný čas, který můžete využít mnohem lépe. Pokud hledáte vážný vztah, přijďte na seznamovací večer pro sportovce v Praze.
Během jednoho večera potkáte hned několik nezadaných milovníků sportu, kteří hledají vážný vztah. Diskrétně, zábavně a bez obav z odmítnutí tváří v tvář. I kdyby nakonec nepřelétla jiskra, nevadí. Dobrých přátel naladěných na stejnou vlnu není nikdy dost. A příště už to vyjde určitě!

Upcoming Speed Dating Events

We have no event for this topic. Please fill out the form below when the event is announced, we will inform you.

Více o sportovní seznamce

Hledám parťáka na sport. Značka "navždycky"

Jestli nemáte se seznamováním naživo zatím zkušenost, vězte, není čeho se bát. Šikovná moderátorka nebo moderátor je přítomný na všech našich akcích, usadí vás a bude vždy po ruce. Hlavní část večera je určena rozhovorům mezi účastníky, bavíte se vždy ve dvojici a systémem každý s každým máte možnost poznat všechny protějšky. Rozhovory jsou 5minutové. I za tak krátkou dobu si uděláte dobrou představu, zda se s dotyčným chcete ještě vidět, nebo ne. Na konci večera se sami diskrétně rozhodnete, s kým si chcete vyměnit kontakt. Ten si ale na akci neměníte přímo, o to se postaráme my. Vyhnete se tak odmítnutí tváří v tvář a nemusíte si lámat hlavu, jak se vypařit z nepovedeného rande. Pokud mezi vámi zavládnou vzájemné sympatie, přistane přibližně hodinu po akci ve vaší e-mailové schránce vytoužený kontakt na dotyčného nebo dotyčnou.

 Na sportovní seznamce se podílí: 

Rogelli - sportovní oblečení

Check out our customer reviews!

9. September 2021
Patricie
0 1 2 3 4

Večer probíhal v příjemném prostředí kavárny Platýz, v centru Prahy. Vše bylo srozumitelně vysvětleno a jednotliví aktéři seznamovacího večera byli pro lepší přehlednost označeni písmeny. Zajímavá zkušenost, kdy v krátkých časových intervalech 5 minut máte možnost rychle poznat 10 protějšků. Maximální efekt, minimum rizika, bezpečné prostředí, možnost osobní volby. Za mě 100% lepší než Seznamka naslepo přes internet, protože osobní setkání je pro mě alfou a omegou partnerských i kamarádských vztahů.

8. September 2021
Karolína
0 1 2 3 4

Pěkně strávený večer, hezké prostředí, milý a schopný moderátor, dobrá organizace, deset můžu na výběr a navíc zajímavá zkušenost :).