Seznamovací procházka

Seznamovací procházka

Nervózní smích, trapné chvilky ticha, studený pot a úvahy o tom, jak se co nejrychleji vypařit… takhle často vypadá rande naslepo dohodnuté na online seznamce. Seznamte se raději v klidu a pohodě na zábavné seznamovací procházce.

Upcoming Speed Dating Events

sunday 9. June from 15 hodin Stromovka • Praha 7
Seznamovací procházka
Women 48–60 let
590 Kč 2 volná místa
Men 52–64 let
590 Kč 290 Kč > 3 volná místa
sunday 9. June from 17 hodin Stromovka • Praha 7
Seznamovací procházka
Women 35–47 let
490 Kč Volná místa
Men 39–47 let
490 Kč Volná místa
sunday 9. June from 19 hodin Stromovka • Praha 7
Seznamovací procházka
Women 25–35 let
690 Kč 290 Kč Volná místa
Men 27–35 let
690 Kč Obsazeno
tuesday 11. June from 19 hodin Vyšehrad • Praha 2
Seznamovací procházka
Women do 45 let
490 Kč > 3 volná místa
Men do 50 let
490 Kč > 3 volná místa
thursday 11. July from 19 hodin Vyšehrad • Praha 2
Seznamovací procházka
Women do 33 let
690 Kč 290 Kč Volná místa
Men do 36 let
690 Kč Volná místa
tuesday 13. August from 19 hodin Vyšehrad • Praha 2
Seznamovací procházka
Women do 38 let
590 Kč 290 Kč Volná místa
Men do 38 let
590 Kč Volná místa
monday 16. September from 18 hodin Vyšehrad • Praha 2
Seznamovací procházka
Women do 40 let
590 Kč 390 Kč Volná místa
Men do 43 let
590 Kč Volná místa
sunday 6. October from 14 hodin Vyšehrad • Praha 2
Seznamovací procházka
Women do 35 let
590 Kč 300 Kč Volná místa
Men do 38 let
590 Kč Volná místa
sunday 6. October from 16 hodin Vyšehrad • Praha 2
Seznamovací procházka
Women do 38 let
590 Kč 390 Kč Volná místa
Men do 40 let
590 Kč Volná místa
Don't miss any event. Get e-mail notifications about new speed dating events.
We have no event for this topic. Please fill out the form below when the event is announced, we will inform you.

Co očekávat od seznamovací procházky?

Jestli nemáte se seznamováním naživo zatím zkušenost, vězte, není čeho se bát. Šikovná moderátorka nebo moderátor je přítomný na všech našich akcích, usadí vás a bude vždy po ruce. Hlavní část večera je určena rozhovorům mezi účastníky, bavíte se vždy ve dvojici a systémem každý s každým máte možnost poznat všechny protějšky. Rozhovory jsou 5minutové. I za tak krátkou dobu si uděláte dobrou představu, zda se s dotyčným chcete ještě vidět, nebo ne. Na konci večera se sami diskrétně rozhodnete, s kým si chcete vyměnit kontakt. Ten si ale na akci neměníte přímo, o to se postaráme my. Vyhnete se tak odmítnutí tváří v tvář a nemusíte si lámat hlavu, jak se vypařit z nepovedeného rande. Pokud mezi vámi zavládnou vzájemné sympatie, přistane přibližně hodinu po akci ve vaší e-mailové schránce vytoužený kontakt na dotyčného nebo dotyčnou.

První rande na Vyšehradě nebo na Petříně

Zažijte nezapomenutelné první rande venku - procházka na Vyšehradě, na Petříně nebo na jiném zajímavém místě ve vašem městě vás bude bavit a rozhodně bude na co vzpomínat. 

Během příjemného výletu se seznámíte s 5 až 10 potenciálními partnery či partnerkami. Po krátkém rozhovoru s každým z nich poznáte, jestli najdete společnou řeč a zda přeskočila jiskra. Nakonec se sami rozhodnete, s kým si chcete vyměnit kontakt a domluvit další rande - tentokrát už ve vaší režii.

Seznámit se můžete v Praze, Liberci, Brně, Hradci Králové, Litoměřicích. Další města pro vás chystáme!

You may be interested also...

Do you have your own idea of an ideal partner, or are you looking for a man/woman with the same hobby as yours? Choose from our thematic speed dating events and allow yourself to be charmed by a partner who is on the same wavelength. Speed Dating is a solution to find your love in Prague.
Zpestřete si nedělní odpoledne seznamovací procházkou a poznejte nové známé nebo svou osudovou známost. Seznamovací procházka Pojďte se s námi projít a seznamte se. Poznejte svou osudovou známost ve Žlutých lázních. Akce ve Žlutých lázních Seznamte se pod otevřeným nebem ve Žlutých lázních. Seznamka v Radlické kulturní sportovně Akce v Radlické kulturní sportovně Seznamte se pod otevřeným nebem v Radlické kulturní sportovně Man and woman sitting in restaurant. Speed dating for English speakers (international) For those who speaks english. Looking for a travel partner? Meet the dating site for travelers. Travel Dating Do you like travelling? Find a partner for travelling and for life. Chcete se seznámit s bohatým mužem? Poradíme vám jak na to. Successful and demanding Meet successful women and men who are well-off Chcete si najít aktivního partnera? Sport seznamka bude pro vás to pravé. Sport dating site Dating for active people who enjoy sports. Poznejte partnera, se kterým bude moci založit fungující rodinu. Family and serious relationship Are you considering establishing a family? You are not alone! Jak snadné je seznámit se, když vám večer osladí pravá italská zmrzlina. Zmrzlinový večer Máte rádi zmrzlinu? Váš protějšek určitě také :) Pojďte se seznámit. Baculky a boubelky se nejsnáze seznámí na seznamce pro plnoštíhlé. Chubby and plump Chubby and plump Easy dating for the chubby ones. Připravili jsme seznamku pro nezadané rodiče. Máte šanci se znovu zamilovat a najít si partnera. Single parents We have a dating site for single parents. You have a chance to fall in love again and find a new partner. Chcete si najít tanečního partnera? Máme pro vás taneční seznamku. Dating site for dancers Do you wish to find a dance partner? Try our dating site for dancers. Najděte si partnera vysokého vzrůstu a hleďte si zpříma do očí. Pořádáme seznamku pro vysoké muže a ženy. Dating site for the tall ones Try our dating site for tall men and women. Partner nebo pejsek? Nemusíte dělat kompromisy, máme pro vás obojí. Seznamte se na seznamce pro pejskaře.
image/svg+xml
Dating for dog owners For those who like four-legged friends.
Chcete se seznámit na úrovni? Zkuste seznamovací večer pro vysokoškoláky.
image/svg+xml
Vysokoškoláci a absolventi Seznamka pro vysokoškoláky a absolventy.
It is said that love passes through the stomach. Come have fun and meet.
image/svg+xml
Tasting evening & dating | Žwakovi As true gourmets, you certainly can't resist tasting famous cheeses and first-class wines. You can choose from several themed evenings. Experience a unique dating evening.

Check out our customer reviews!

Hodnocení seznamovacích akcí

4.7
0 1 2 3 4
93.0 %
účastníků doporučuje
6397
hodnocení
15. May 2024
Liudmyla
0 1 2 3 4

Skvělá akce! Potkala jsem moc zajímavé lidí, příjemně jsem strávila čas:) moc děkuji za organizaci!

15. May 2024
Tomáš
0 1 2 3 4

Byla to má první seznamovací Procházka. Na akci panovala příjemná atmosféra a velmi příjemné počasí (jak u moře). Slečen bylo kupodivu více než mužů nemohu si stěžovat.

15. May 2024
Jitka
0 1 2 3 4

Akce byla moc příjemná, moderátorka vstřícná, jen bych příště lépe specifikovala místo srazu.

15. May 2024
Jiřina
0 1 2 3 4

Dobře zorganizovaný, pěkný večer