Akce v Radlické kulturní sportovně

Radlická kulturní sportovna ⛱️

Seznamka v Radlické kulturní sportovně ti zaručí uvolněnou atmosféru a šanci potkat nové přátele i lásku. Zapomeň na trapná rande z online světa a užij si zábavu v krásném prostředí Radlické sportovny na Praze 5.

Upcoming Speed Dating Events

wednesday 10. July from 19 hodin Radlická kulturní sportovna • Praha 5
Pod širým nebem
Women 22–32 let
890 Kč 299 Kč Volná místa
Men 23–32 let
890 Kč Obsazeno
thursday 25. July from 19 hodin Radlická kulturní sportovna • Praha 5
Pečení buřtů
Women 22–30 let
890 Kč 299 Kč Volná místa
Men 23–30 let
890 Kč Volná místa
thursday 8. August from 19 hodin Radlická kulturní sportovna • Praha 5
Pod širým nebem
Women 28–38 let
890 Kč 299 Kč Volná místa
Men 29–38 let
890 Kč Volná místa
wednesday 21. August from 19 hodin Radlická kulturní sportovna • Praha 5
Pečení buřtů
Women 22–32 let
890 Kč 299 Kč Volná místa
Men 23–32 let
890 Kč Volná místa
wednesday 4. September from 18 hodin Radlická kulturní sportovna • Praha 5
Pod širým nebem
Women 24–36 let
890 Kč 299 Kč Volná místa
Men 25–36 let
890 Kč Volná místa
Don't miss any event.Get e-mail notifications about new speed dating events.
We have no event for this topic. Please fill out the form below when the event is announced, we will inform you.

Co očekávat od rychlého rande naslepo?

Jestli nemáte se seznamováním naživo zatím zkušenost, vězte, není čeho se bát. Šikovná moderátorka nebo moderátor je přítomný na všech našich akcích a bude vždy po ruce. Hlavní část akce je určena rozhovorům mezi účastníky, bavíte se vždy ve dvojici a systémem každý s každým máte možnost poznat všechny protějšky. Rozhovory jsou 5–7 minutové. I za tak krátkou dobu si uděláte dobrou představu, zda se s dotyčným chcete ještě vidět, nebo ne. Na konci se sami diskrétně rozhodnete, s kým si chcete vyměnit kontakt. Ten si nevyměňujete přímo, o to se postaráme my. Vyhnete se tak odmítnutí tváří v tvář a nemusíte si lámat hlavu, jak se vypařit z nepovedeného rande. Pokud mezi vámi zavládnou vzájemné sympatie, přistane přibližně hodinu po akci ve vaší e-mailové schránce vytoužený kontakt na dotyčného nebo dotyčnou.

You may be interested also...

Do you have your own idea of an ideal partner, or are you looking for a man/woman with the same hobby as yours? Choose from our thematic speed dating events and allow yourself to be charmed by a partner who is on the same wavelength. Speed Dating is a solution to find your love in Prague.
Zpestřete si nedělní odpoledne seznamovací procházkou a poznejte nové známé nebo svou osudovou známost. Seznamovací procházka Pojďte se s námi projít a seznamte se. Poznejte svou osudovou známost ve Žlutých lázních. Akce ve Žlutých lázních Seznamte se pod otevřeným nebem ve Žlutých lázních. Seznamka v Radlické kulturní sportovně Akce v Radlické kulturní sportovně Seznamte se pod otevřeným nebem v Radlické kulturní sportovně Man and woman sitting in restaurant. Speed dating for English speakers (international) For those who speaks english. Looking for a travel partner? Meet the dating site for travelers. Travel Dating Do you like travelling? Find a partner for travelling and for life. Chcete se seznámit s bohatým mužem? Poradíme vám jak na to. Successful and demanding Meet successful women and men who are well-off Chcete si najít aktivního partnera? Sport seznamka bude pro vás to pravé. Sport dating site Dating for active people who enjoy sports. Poznejte partnera, se kterým bude moci založit fungující rodinu. Family and serious relationship Are you considering establishing a family? You are not alone! Jak snadné je seznámit se, když vám večer osladí pravá italská zmrzlina. Zmrzlinový večer Máte rádi zmrzlinu? Váš protějšek určitě také :) Pojďte se seznámit. Baculky a boubelky se nejsnáze seznámí na seznamce pro plnoštíhlé. Chubby and plump Chubby and plump Easy dating for the chubby ones. Připravili jsme seznamku pro nezadané rodiče. Máte šanci se znovu zamilovat a najít si partnera. Single parents We have a dating site for single parents. You have a chance to fall in love again and find a new partner. Chcete si najít tanečního partnera? Máme pro vás taneční seznamku. Dating site for dancers Do you wish to find a dance partner? Try our dating site for dancers. Najděte si partnera vysokého vzrůstu a hleďte si zpříma do očí. Pořádáme seznamku pro vysoké muže a ženy. Dating site for the tall ones Try our dating site for tall men and women. Partner nebo pejsek? Nemusíte dělat kompromisy, máme pro vás obojí. Seznamte se na seznamce pro pejskaře.
image/svg+xml
Dating for dog owners For those who like four-legged friends.
Chcete se seznámit na úrovni? Zkuste seznamovací večer pro vysokoškoláky.
image/svg+xml
Vysokoškoláci a absolventi Seznamka pro vysokoškoláky a absolventy.
It is said that love passes through the stomach. Come have fun and meet.
image/svg+xml
Tasting evening & dating | Žwakovi As true gourmets, you certainly can't resist tasting famous cheeses and first-class wines. You can choose from several themed evenings. Experience a unique dating evening.

Check out our customer reviews!

Hodnocení seznamovacích akcí

4.7
0 1 2 3 4
92.9 %
účastníků doporučuje
6591
hodnocení
11. June 2024
Václav
0 1 2 3 4

Chtělo by to víc času na to s každou ženou déle povídat

11. June 2024
Zuzana
0 1 2 3 4

Rychlé rande formou procházky se mi více líbí než sezení v restauraci. Organizace dobrá a přehledná. Místo procházky pěkné. Moc na mě nepůsobilo dobře, když pan David používal pojmy mj. pán a paní. Dámy a pánové bylo lepší. Taky ženy a muži mi přijde v pohodě. Názvosloví doporučuji pro příště sjednotit a nestřídat ho :-) Děkuji za akci. Zuzana

11. June 2024
Miloš
0 1 2 3 4

výborná procházka

11. June 2024
Michal
0 1 2 3 4

Pěkná procházka