Základní informace
| Počet účastníků | přiblizně 10 mužů a 10 žen |
|---|---|
| Duration of the event |
cca 01:25
(19:00 - 20:25)
doražte min. 15 minut před začátkem |
| Věková tolerance | +/- 2 roky |
| Venue: |
Kafe Brána Plzeňská 1348/95 Praha 5 Zobrazit na mapě |
Podrobné informace
Give us two hours of your time and at the opt in, we will meet people who, like you, are looking for a partner. You will recognize each other's sympathy at first glance and then decide who to exchange contact with. Go lucky across and book your place for a dating evening.
Schedule
Reviews
Plusem je, že vidíte s kým komunikujete a lidé, kteří se zůčastní mají opravdový zájem se seznámit. Mínusem je krátká pětiminutová doba na lepší poznání protějšku.
Byl jsem prvne a nevedel co od toho cekat ale moc se mi to libilo. Skvele zvolene misto Yocafe kde je intimni prostredi a strasna pohoda. Urcite jeste nekdy pujdu. Moderatorka sympaticka a vlastne velmi prijemne straveny vecer. Jen skoda ze to tak uteklo. Klidne by to mohlo byt na dve hodiny😁 Dekuji
Fajn, povedeny vecer, byla jsem poprve a mile prekvapena. Dana
Skvělý koncept, dobrá atmosféra, zajímavé lidi. Doporučuji všem takovou akce alespoň jednou zkusit. :)



