Základní informace
| Počet účastníků | přiblizně 8 mužů a 8 žen |
|---|---|
| Dobra trvání |
cca 01:30
(15:00 - 16:30)
doražte min. 15 minut před začátkem |
| Věková tolerance | +/- 2 roky |
| Venue: |
Cukrárna Myšák Vodičkova 710/31 Praha 1 Zobrazit na mapě |
Podrobné informace
Give us two hours of your time and at the opt in, we will meet people who, like you, are looking for a partner. You will recognize each other's sympathy at first glance and then decide who to exchange contact with. Go lucky across and book your place for a dating evening.
Schedule
Reviews
Na seznamovacím večeru jsem byla poprvé, vše bylo skvěle připravené a myslím, že je to opravdu výborný způsob jak se seznámit, např. i pro ty co jsou ostýchavější a bojí se kontaktovat různé seznamky. Za těch 5 min. povídání lze poznat, zda je vám ten protějšek aspoň trochu příjemný a pokud ne, nemusíte nic vysvětlovat, vše je anonymní, což je velká výhoda.
Na této akci jsem byl poprvé. Mile mě překvapil velký počet účastníků. Po informacích, ze strany, velice příjemné, koučky, se rozběhl seznamovací program. Organizace šlapadla jako na drátkách, ženské protějšky byly sympatické, dobře se s nimi povídalo. A přidělených pět minut uteklo jako voda a bývalí bychom si povídali déle. Večer proběhl, alespoň pro mne, v příjemné společnosti a hodnotím ho velice kladné. Byl to příjemné strávený čas s příjemnými lidmi.
Ač to pro mě byla první zkušenost s tímto typem akce, myslím, že to predčilo moje očekávání. Atmosféra byla uvolněná, vše dobře zorganizováno, pan moderator milý i zábavný, účastníci byli fajn. Můžu doporučit.
Organizaci cele akce se nedá nic vytknout, ale asi tento typ seznamování není pro mě. U poloviny jsem si připadala, jak na pracovním pohovoru. Ale třeba jsem měla jen smůlu. Každopádně děkuji za nevšední zážitek.



