Základní informace
| Počet účastníků | přiblizně 7 mužů a 7 žen |
|---|---|
| Duration of the event |
cca 01:15
(16:00 - 17:15)
doražte min. 15 minut před začátkem |
| Věková tolerance | +/- 2 roky |
| Venue: |
Vyšehrad Táborská brána, V Pevnosti 35/11 Praha 2 Zobrazit na mapě |
Podrobné informace
Casual, pleasant and in the fresh air, so the dating takes place in the form of walks, which you can also take part in. Just sign up and take a pleasant walk with us, during which you have the opportunity to meet 7 to 11 men or women. At the event, everyone has the opportunity to talk to everyone. In addition, if you feel like it, you can arrange another date right after the walk with the one with whom you got along best.
Time schedule of the event
Reviews
Procházka po Vyšehradě byla nádherná, příjemná společnost nových lidí, krásné počasí. Co více si přát. Jediné mínus byl čas, který s každým z účastníků hrozně rychle utekl. :)
Příjemná procházka se zajímavými lidmi. Dobře organizované, více času než při akci v restauraci.
Byla to hezká procházka.
Byla jsem na seznamovací procházce, která mi přišla jako příjemnější a přirozenější varianta rychlého rande. Milí organizátoři a hezké prostředí Vyšehradu to jen podtrhli.



