Štítek: Žluté lázně

Seznamka ve Žlutých lázních formou speed datingu

Žluté lázně jsou oblíbeným místem, kde se seznámit. Alespoň u nás to tak opravdu je. Zájem o seznámení na čerstvém vzduchu v prostředí zeleně a Vltavy, jako nabízí toto místo, je skutečně velký. Přichází-li někdo na náš večer poprvé, cítí značnou svobodu a prostor, který mu prostředí poskytuje. Nervozita je tudíž hned ta tam. A v neposlední řadě se po organizované části nabízí hned několik možností, které se dají využít třeba hned s tím, koho právě poznáte a je vám sympatický.
27. květen 2023

Posezení pod lipami ve Žlutých lázních

Seznamovací večery už dávno nejsou záležitostí pouze komorní. Komorní v tom smyslu, že někomu vyhovuje klid a prostředí restaurace či kavárny, jiný se v takovém prostředí může cítit stísněně. Právě proto organizujeme i venkovní seznamovací procházky, anebo večery organizované venku pod modrou oblohou bez procházky. Přesně takový byl i náš večer ve Žlutých lázních. Hezkému prostředí dodala punc i naše milá moderátorka Anička. Zajímá vás, jak takové večery probíhají a jaké mají výhody? Sledujte naše sociální sítě, kde se dozvíte více.
19. srpna 2022

Jak se vydařilo rychlé rande ve Žlutých lázních?

Když je vám okolo třiceti, máte celý život před sebou. Objevujete svět, randíte a zároveň ve skrytu duše začínáte toužit po vážném vztahu. S osudovou láskou se můžete poznat třeba na rychlém rande. Právě takovou akci hostili tentokrát pražské Žluté lázně.
28. srpna 2019