Štítek: po rozvodu

Rande po rozvodu

Rande po rozvodu: Jak se připravit na první schůzku a o čem si povídat? I když máte za sebou bolestivý rozvod, neuzavírejte se před dalšími vztahy. Láska, důvěra a intimita do života patří a jsou jeho nedílnou součástí, ať už je vám dvacet nebo sedmdesát. Randění po rozvodu může být ze začátku složité. Hlavou se vám možná honí spousta otázek a obav – o čem si povídat, jaké volit téma k diskuzi a co sex na prvním rande? Přečtěte si, jak se na rande připravit a vyšvihněte se zpátky do sedla. Bude to stát opravdu za to! 
30. října 2023

Nejjednodušší návod, jak podat žádost o rozvod

Nebudeme vám lhát, rozvod manželství je nelehkou událostí, obzvlášť pokud máte společné děti. Zraněné srdce vyléčit neumíme. Rádi vám ale poradíme, jak nejlépe podat žádost o rozvod i co v návrhu uvést, abyste měli celou záležitost za sebou co nejrychleji a bez zbytečných komplikací.
13. srpna 2021

Randit přišli tentokrát rozvedení (O akci 20.5.2019)

Rozvodem život nekončí. 16 párů odhodlaných se znovu seznámit přišlo včera večer na speciální seznamku pro rozvedené rodiče. Množí oceňovali právě toto téma, které přítomné spojovalo.
20. květen 2019

Rozvodem život nekončí. Víme, jak se znovu zamilujete

Na začátku jste byli dokonalý pár a nikdy jste si nemysleli, že za pár let budete stát před rozvodovým soudem. Cítíte se smutní a zklamaní. Možná si nevěříte a přemýšlíte, jestli se dokážete znovu zamilovat a být konečně šťastní. Věřte, že rozvodem život rozhodně nekončí! Naopak něco nového začíná. Stačí se poučit z předešlých chyb a najít partnera, který vás bude milovat v dobrém i zlém.
10. květen 2019