Seznamka pro Vysokoškoláky | 5minutové rande

Středa 9. září, od 20:00 hodin

Praha
Ženy do 35 let
Volná místa (345 Kč)
Muži do 35 let
> 3 volná místa (890 Kč)
Ženy
do 35 let
345 Kč
Volná místa
Rezervovat místo
Muži
do 35 let
890 Kč
> 3 volná místa
Rezervovat místo
Vysokoškoláci a absolventi

Základní informace

Počet účastníků přibližně 9 mužů a 9 žen
Doba trvání cca 01:20 (20:00 - 21:20)
doražte min. 15 minut před začátkem
Věková tolerance +/- 2 roky
Místo konání Praha
Konkrétní restauraci upřesníme přibližně 3 týdny před akcí.

Podrobné informace

Jste absolventem vysoké školy nebo ji právě studujete? Zkuste seznamovací večer pro vysokoškoláky. Rychlé rande vám dá příležitost poznat ty, kteří jsou právě single.

Jak bude večer probíhat?
Zapomeňte na nervozitu, stres a stud. Na speed datingu se bude cítit jako ryba ve vodě i ten největší stydlín. To vše díky našemu šikovnému moderátorovi, který vás nenechá na holičkách. Celý večer je pro všechny naplánovaný do poslední minuty. Nikdo nebude nesměle postávat v rohu ani zdolávat chvilky trapného ticha. Na rozhovor s každým protějškem máte jen pár minut. To je akorát na to, abyste poznali, jestli to mezi vámi zajiskřilo. Nakonec se sami rozhodnete, komu dáte šanci.

Kolik lidí se bude účastnit?
V průměru se na seznamce pro vysokoškoláky schází 8-12 párů. V případě většího zájmu, ale není problém se zde potkat klidně se 14 protějšky.

Jak dlouho bude večer trvat?
Večer trvá přibližně 75 až 90 minut.

S kým se na večeru potkáte?
Sejdou se lidé, pro které nebude problém najít společné téma - academic singles, možná potkáte někoho ze své alma mater.

Výhody seznamky 

  • vzájemné sympatie poznáte již po několika málo vteřinách,
  • potkáte se s lidmi, které spojuje, že vystudovali vysokou školu,
  • neformální atmosféra a příjemné místo zvýší vaši šanci na seznámení, na nervozitu nebude čas,
  • na konci večera diskrétně zaškrtnete do dotazníku ty, kteří vám byli sympatičtí, o výměnu kontaktu se postaráme my,
  • pokud jsou sympatie vzájemné, do dvou hodin po skončení akce vám na sebe vyměníme kontakty (emailovou adresu) a hned si můžete domluvit další schůzku.
Co vás čeká?
19:40
Nechte si časovou rezervu, přijďte 15–20 minut před začátkem
19:50
Usadíme vás a bude čas objednat si pití, objednává si každý sám
20:00
Začínáme. Moderátor během pár minut vysvětlí pravidla seznamování
20:10
Teď už se jenom bavíte ve dvojicích, s každým máte pět minut
20:40
Přibližný čas přestávky na občerstvení
21:20
V tuto chvíli už bude mít všechny rozhovory s academic singles za sebou
21:30
Je na vás zda budete chtít zůstat déle a povídat si s těmi, se kterými jste si nestačili říct všechno

Zpětná vazba od účastníků

4.7
0 1 2 3 4
z 12198 hodnocení
17. června 2026
Petr
0 1 2 3 4

Akce byla poměrně dobře zorganizovaná, atmosféra příjemná. 5 min. bylo v případě, že došlo ke zdržení málo, ale zhledem k charakteru akce to chápu. Celkově velice dobrý pocit.

26. února 2026
Agáta
0 1 2 3 4

Bylo to fajn, šla bych znovu :)

22. dubna 2026
Jakub
0 1 2 3 4

Výborná organizace. Večer rychle utekl. Líbilo se mi to. Jenom s některými těch pět minut uteklo příliš rychle.

22. dubna 2026
Tomáš
0 1 2 3 4

Neproběhla žádná chemie, to se stává... Škoda, že nebylo 10 účastnic...

Rezervovat místo