Základní informace
Počet účastníků | max. 10 mužů a 10 žen |
---|---|
Dobra trvání |
cca 01:15
(19:00 - 20:15)
doražte min. 15 minut před začátkem |
Věková tolerance |
+/- 2 roky u mužů +/- 0 roky u žen |
Místo konání |
YoCafé Anny Letenské 1204/1 Praha 2 Zobrazit na mapě |
Podrobné informace
Seznamka naživo má spoustu výhod. Neztrácejte čas dlouhým dopisováním na internetu. Osobně vás seznámíme s několika nezadanými protějšky a připravíme večer plný zábavy. Pokud si s někým nepadnete do oka, vyhnete se odmítnutí tváří v tvář. Pokud vzájemně přeskočí jiskra, vyměníme vám kontakty. Další rande už bude plně ve vaší režii.
Kolik lidí se bude účastnit?
Počítejte s 8–10 páry. Po oficiální části večera je ideální příležitost posedět a povídat s těmi, kteří vám byli sympatičtí.
Program
Reference na večery:
Organizace byla velice dobrá, děkuji za profesionální službu.
Celý večer byl super. Nejdříve jsem měl trochu obavy jestli se já introvert nebudu na takové akci cítit špatně, ale nakonec byl opak pravdou a já jsem se náramně bavil. Doporučuji všem kteří ještě váhají. Když nic jiného, tak prožijete příjemný večer.
O této akci a způsobu seznámení jsem se dozvěděla od kamarádky, která zde našla svého životního partnera. Ani mě seznamovací večer nezklamal - milý a vstřícný pořadatel, příjemné prostředí, ve kterém jsme každý za sebe, žádná anonymita internetových seznamek a zbytečná ztráta času. A za chvilku po skončení akce už se můžete těšit z nových kontaktů... Rozhodně je speed dating skvělý nápad a příležitost pro každého, kdo nechce zůstat singl.
Dlouho jsem váhal, ale nakonec jsem se rozhodl, že se zaregistruji. Zprvu jsem byl velmi nervózní, ale nervozita téměř ihned zmizela a cítil jsem se velice dobře :)) Doopravdy velmi dobře zorganizované :))