Základní informace
| Počet účastníků | přibližně 10 mužů a 10 žen |
|---|---|
| Doba trvání |
cca 01:20
(19:00 - 20:20)
doražte min. 15 minut před začátkem |
| Věková tolerance | +/- 2 roky |
| Místo konání |
Novotel Hotel Kateřinská 38 Praha 2 Zobrazit na mapě |
Podrobné informace
Na rozhovor s jedním protějškem máte jen několik minut. To je dost na to, abyste odhalili vzájemné sympatie, a málo na to, aby došla témata ke konverzaci. Během večera pohovoříte s každým z účastníků a na konci sami rozhodnete, komu dáte svůj kontakt. Pokud panuje shoda, moderátor vám vymění kontakty. Pokud shoda nepanuje, nevadí. Celý večer je anonymní a o tom, koho jste na kartičce označili, víte jen vy a moderátor.
Kdo vás večerem provede?
Na každém večeru je přítomná naše moderátorka nebo moderátor. Nikoho nenecháme na holičkách. Moderátorka přichází na akci jako první a provede vás celou akcí, aby vše probíhalo hladce.
Jak večer probíhá?
Poté, co jsou všichni usazení a objednají si pití, moderátor účastníky seznámí s pravidly konverzací během večera. Každý s každým má možnost krátce pohovořit. Pokud se sejde velká skupina, moderátor může v půlce zařadit krátkou přestávku.
Kolik lidí se večera účastní?
Naší snahou je obsadit akci 7–12 páry. Může se stát, že některý z účastníků nedorazí, proto konkrétní počet osob nejde garantovat. Když je počet účastníků nízký, informujeme vás předem a navrhneme jiný termín.
Jak večírek probíhá
Od našich účastníků
Krásný večer s možností seznámení.
První zkušenost se speed dating akcí. Moc milá moderátorka, akce se vydařila. Určitě bych jí doporučila všem co se chtějí seznámit. Při větším počtu účastníků trochu náročné, ale po pauze člověk načerpá síly na další rozhovory.
Kromě nedostatku času nemám co vytknout, vše bylo velmi dobře připravené, děkuji. Alena
Zajímavý večer, většina inteligentních žen na úrovni, zajímavé profese.



