Rychlé rande

Čtvrtek 26. září, od 19:00 hodin

YoCafé • Praha 2
Ženy 34–46 let
(390 Kč)
Muži 39–46 let
(590 Kč)
Ženy
34–46 let
390 Kč
Rezervovat místo
Muži
39–46 let
590 Kč
Rezervovat místo

Základní informace

Počet účastníků přibližně 10 mužů a 10 žen
Doba trvání cca 01:30 (19:00 - 20:30)
doražte min. 15 minut před začátkem
Věková tolerance +/- 2 roky
Místo konání YoCafé
Anny Letenské 1204/1
Praha 2
Zobrazit na mapě

Podrobné informace

Přeskočte zdlouhavému dopisování na online seznamkách a dejte přednost rozhovoru tváří v tvář. Zažijete zábavný večer, během kterého poznáte nové lidi, pobavíte se a třeba i zamilujete. Zveme vás na rande v příjemném prostředí a přátelské atmosféře.

Hned po příchodu se vás ujme naše šikovná moderátorka, která nikoho nenechá na holičkách. Celý večer je naplánovaný do poslední minuty. Poté co se usadíte na místo a objednáte si něco k pití, seznámíme vás s jednoduchými pravidly seznamování. Pak už se jen bavíte a konverzujete s ostatními účastníky. Na rozhovor s každým protějškem máte 5–6 minut. To je akorát na to, abyste poznali, jestli to mezi vámi zajiskřilo. Na nervozitu ani trapné chvilky ticha nebude čas. Nakonec se sami rozhodnete, komu dáte šanci na seznámení s vámi. Volba je diskrétní a o předání kontaktu se postará moderátor. I když se vám nikdo nelíbil, nikdo jiný se to nedozví. Vyhnete se tak nepříjemnému odmítnutí. Přijďte s námi strávit pohodový kulturní večer.

Kolik se nás sejde?
Počítejte s 8–10 protějšky. Po oficiální části večera je ideální příležitost posedět a povídat s těmi, kteří vám byli sympatičtí. 

Průběh večera
18:40
Přijďte o 15–20 minut dříve, abyste měli čas se usadit a objednat si něco k pití
19:00
Moderátor jasně vysvětlí průběh večera, pravidla jsou jednoduchá
19:10
Začínají vaše rozhovory, na každého máte 5–6 minut
19:40
Pokud se sejde hodně účastníků, zařazujeme krátkou přestávku na občerstvení
20:20
Přibližný čas konce seznamování
20:30
Zůstat můžete i déle a dokončit rozhovory s těmi, se kterými jste si nestihli říci všechno

Reference

4.7
0 1 2 3 4
z 10895 hodnocení
15. června 2023
Filip
0 1 2 3 4

Fajn akce, pocet 13 ucastniku kazdeho pohlavi je mozna az moc.

21. července 2022
Rudolf
0 1 2 3 4

Plusem je, že vidíte s kým komunikujete a lidé, kteří se zůčastní mají opravdový zájem se seznámit. Mínusem je krátká pětiminutová doba na lepší poznání protějšku.

13. listopadu 2023
Jan
0 1 2 3 4

Akce fajn, 5 minut na povídání a krátká chvilka na zapsání poznámek ale bylo v některých případech málo.

9. listopadu 2023
Ondřej
0 1 2 3 4

Moc hezký vedený večer a zajímavý koncept.

Rezervovat místo