CZ
EN
Telefonické rezervace a dotazy:
(+420) 775 554 601
po - pá 8:00 - 17:00

Taneční seznamka

neděle 24. listopadu od 17 hodin

Centrum tance, Praha 1
Ženy do 35 let
(490 Kč)
Muži do 35 let
(490 Kč)
Taneční seznamka vznikla pro ty, kteří by rádi k sobě našli partnera podobného gusta na mají chuť občas tančit. Přijďte se seznámit i vy.

Pokud máte rádi tanec a je Vám méně než 37 let, na tomto večeru byste neměli chybět. Poznáte se totiž hned s několika protějšky, kteří jsou signle a hledají stejně jako vy možnost poznat se s novými sympatickými lidmi.

Ve spolupráci s Centrem tance jsme připravili příjemné nedělní odpoledne, během kterého pustíte z hlavy všechny starosti a naladíte se na tanec lásky neboli Cha-chu. Odpoledne jsme naplánovali tak, abyste si měli možnost také popovídat a vzájemně se poznat. Před začátkem taneční výuky a o přestávce se můžete na baru občerstvit za přívětivý peníz sklenkou vína, piva, vody nebo juicu a uklidnit se nějakou křupavou dobrotou.

Sympatičtí taneční profesionálové Nikol a Mexo Vám ukáží, jak základní kroky, tak i pokročilejší variace. Chybět nebude ani dámská a pánská volenka. Přijďte se poznat do Centra tance a užijte si s námi netradiční seznamovací večer.

Jak se k nám dostanete: Centrum tance, Václavské nám. 36, Praha 1
Vchod je přímo vedle obchodního domu Marks & Spencer, budova Melantrich. Projdete vstupní chodbou k výtahu, který vás doveze do podzemí (-2. patro). K branám Centra Tance Můstek můžete použít i schodiště. Na recepci vás nasměrujeme do šaten a sálu, ve kterém se bude akce konat.

16:30 Příchod, občerstvení, převlečení do tanečního úboru a bot v šatně (dámy a pánové)
17:00 Taneční rozcvička, výuka taneční variace pro ženy a pro muže
17:30 Ukázka jak se tančí v páru cha-cha, v pravidelných časových úsecích výměna tanečních partnerů s cílem zatančit si každý s každou
18:00 Přestávka, občerstvení, seznamka u stolečků na téma nejen tanec je náš koníček, moderované seznamovacím agentem
18:30 Taneční ukázka - připomenutí variace profesionálními tanečníky, vyhlášení dámské a následně pánské volenky, volná zábava
19:30 Ukončení akce
Zahoďte telefon, vypněte počítač a přijďte se seznámit naživo. Poznáte spoustu skvělých lidí.
Připravíme vám báječné první rande: seznamka pro nezadané, kde zažijete jiskření
Nalaďte se na seznamování a zamilujte se! Jděte lásce naproti.
Účastníci oceňují dobrou organizaci a pohodovou atmosféru
Kontakt na partnera Vám předáme už za 2 hodiny po skončení seznamovací akce.
Využijte získaných kontaktů a domluvte si vlastní rande

5. března 2020
Lenka
0 1 2 3 4

Děkuji za příjemný večer, během kterého jsem potkala množství zajímavých lidí, se kterými bych si ráda řekla víc. Doporučuji.

4. března 2020
Klára
0 1 2 3 4

I přesto, že jsem se bála co mě čeká jsem do toho šla a určitě doporučuji i všem ostatním. Čas utíkal, člověk ani nevěděl jak :)