CZ
EN
Telefonické rezervace a dotazy:
(+420) 775 554 601
po - pá 8:00 - 17:00

Seznamovací večer

pátek 23. února od 15 hodin

Centrum Elpida, .
Ženy 65–99 let
(200 Kč)
Muži 65–99 let
(200 Kč)
Tento termín je určený pro seniory ve věku nad 65 let. Pro členy centra Elpida je večer zdarma. Skládá se pouze vratná záloha 200 Kč. Tuto zálohu je možné uhradit buď platební kartou, převodem na účet, hotově na pobočce Fio banky, poštovní poukázku nebo ji přijít složit osobně na adresu Centra Elpida: Na Strži 40, Praha 4. Pokud se chcete večera zúčastnit, vyplňte níže Vaše křestní jméno, email, telefon, rok narození, pohlaví a vyberte platební metodu. Pokud chcete zálohu složit na pobočce Centra Elpida, vyberte možnost "Nemám internetové bankovnictví". Po vyplnění a odeslání rezervačního formuláře, dostanete další informace do svého emailu.
Zahoďte telefon, vypněte počítač a přijďte se seznámit naživo. Poznáte spoustu skvělých lidí.
Připravíme vám báječné první rande: seznamka pro nezadané, kde zažijete jiskření
Nalaďte se na seznamování a zamilujte se! Jděte lásce naproti.
Účastníci oceňují dobrou organizaci a pohodovou atmosféru
Kontakt na partnera Vám předáme už za 2 hodiny po skončení seznamovací akce.
Využijte získaných kontaktů a domluvte si vlastní rande

16. ledna 2020
Martina
0 1 2 3 4

Děkuji tímto za velice příjemný večer plný milých úsměvů. Pro budoucí uchazeče, kteří váhají jestli se dostavit či ne, tak se nemají čeho bát. Na mne to působilo jako posezení s přáteli, které už nějakou dobu znám. A debatu o počasí ani nebylo potřeba použít:-) přeji Všem šťastné seznámení.

15. ledna 2020
Vladimír
0 1 2 3 4

Seznamovací večer byl opravdu super,líbila se mi komunikace se zúčastněnými ženami,jen za těch 5 minut si člověk nestihne tolik říct,ale děkuji za tento způsob seznamování,člověk potká někoho,na koho by normálním způsobem nenarazil.