Rychlé rande | Seznamka

Čtvrtek 22. ledna, od 19:00 hodin

YoCafe • Praha 2
Ženy 22–30 let
(245 Kč)
Muži 25–30 let
(890 Kč)
Ženy
22–30 let
245 Kč
Rezervovat místo
Muži
25–30 let
890 Kč
Rezervovat místo

Základní informace

Počet účastníků přibližně 10 mužů a 10 žen
Doba trvání cca 01:20 (19:00 - 20:20)
doražte min. 15 minut před začátkem
Věková tolerance +/- 2 roky
Místo konání YoCafe
Anny Letenské 1204/1
Praha 2
Zobrazit na mapě

Podrobné informace

Přijďte si užít báječné rande a zamilujte se na první pohled. Jde to i bez stresu, strachu z odmítnutí a zbytečné nervozity. Čeká na vás příjemně strávený zábavný večer. Ženy mají GARANCI SEZNÁMENÍ. Pokud si s nikým nepadnou do oka, mohou si ZDARMA vybrat jiný termín.

Na rozhovor s jedním protějškem máte jen několik minut. To je dost na to, abyste odhalili vzájemné sympatie, a málo na to, aby došla témata ke konverzaci. Během večera pohovoříte s každým z účastníků a na konci sami rozhodnete, komu dáte svůj kontakt. Pokud panuje shoda, moderátor vám vymění kontakty. Pokud shoda nepanuje, nevadí. Celý večer je anonymní a o tom, koho jste na kartičce označili, víte jen vy a moderátor.

Kdo vás večerem provede?
Na každém večeru je přítomná naše moderátorka nebo moderátor. Nikoho nenecháme na holičkách. Moderátorka přichází na akci jako první a provede vás celou akcí, aby vše probíhalo hladce.

Jak večer probíhá?
Poté, co jsou všichni usazení a objednají si pití, moderátor účastníky seznámí s pravidly konverzací během večera. Každý s každým má možnost krátce pohovořit. Pokud se sejde velká skupina, moderátor může v půlce zařadit krátkou přestávku.

Kolik lidí se večera účastní?
Naší snahou je obsadit akci 7–12 páry. Může se stát, že některý z účastníků nedorazí, proto konkrétní počet osob nejde garantovat. Když je počet účastníků nízký, informujeme vás předem a navrhneme jiný termín.

Jak to bude probíhat
18:40
Sraz je 15–20 min před začátkem akce
18:50
Čas dát si něco k pití. Objednává si každý sám.
19:00
Startujeme:) náš moderátor stručně připomene pravidla
19:10
Seznamování může začít, s každým máš 5 minut na krátký rozhovor
19:40
Někdy se nás sejde opravdu hodně a proto děláme přestávku
20:20
V tuto chvíli už bys měl/a mít všechna kola za sebou
20:30
Večer nemusí končit tak brzo, můžete sedět dál a povídat. Výsledky přijdou asi za 2 hodiny na email.

Zpětná vazba:

4.7
0 1 2 3 4
z 11592 hodnocení
7. ledna 2026
Veronika
0 1 2 3 4

Profesionální organizace, příjemná moderátorka večera. Moc hezké prostředí. Celkově hodnotím velmi pozitiivně.

18. listopadu 2025
Jachym
0 1 2 3 4

Večer byl dobře zorganizovaný a prostory byly taky opravdu krásné. Jen cena by pro muže mohl být o něco nižší.

25. srpna 2025
VAŠEK
0 1 2 3 4

Bylo to příjemné seznamování a dobře zorganizkvane. Děkuji

4. září 2025
Kristián
0 1 2 3 4

Zajímavá akce, rychle to všechno ubíhá. Hodně se liší, jak moc to jednotlivé osoby berou vážně a kdo to chce jen zkusit, ale člověk si aspoň hezky popovídá se sympatickými osobami.

Rezervovat místo