Seznamka ve Žlutých lázních formou speed datingu

Reporty z našich seznamovacích akcí

Žluté lázně jsou oblíbeným místem, kde se seznámit. Alespoň u nás to tak opravdu je. Zájem o seznámení na čerstvém vzduchu v prostředí zeleně a Vltavy, jako nabízí toto místo, je skutečně velký. Přichází-li někdo na náš večer poprvé, cítí značnou svobodu a prostor, který mu prostředí poskytuje. Nervozita je tudíž hned ta tam. A v neposlední řadě se po organizované části nabízí hned několik možností, které se dají využít třeba hned s tím, koho právě poznáte a je vám sympatický.

Náš poslední večer ve Žlutých lázních, probíhal před prostorami Tančírny na zahrádce přímo s výhledem na Vltavu a zelené dřeviny, které jí obklopují. Jaro už se pomalu ale jistě uchází o slovo, a tak v 19. hodin, kdy večer začínal, bylo příjemně a svítilo sluníčko.

Květnový večer na Praze 4 měl na starosti jeden z našich, respektive vašich průvodců- Marek Kafka. Zkušený moderátor, který nenechá nic na náhodě. Vše má pro naše hosty perfektně připravené, stejně jako je odhodlán zodpovědět jakýkoli váš dotaz. Vše důležité sdělí hned na začátku a pak už jen hlídá čas a vaše pohodlí. Dále je jen na vás, jak s večerem naložíte.

V rámci již zmíněného večera se setkalo 10 žen a 11 mužů ve věkové kategorii do 38 let. Některé dámy nepřišly samy, ale rovnou ve dvojici s kamarádkou či dokonce s několika kamarádkami. I to je u nás velmi obvyklé. V nedalekém venkovním baru/bistru si objednaly něco dobrého na zub nebo skleničku vína a šly se seznámit. Možná by vás nenapadlo jít se seznámit s kamarádkou, ale pokud máte svobodnou přítelkyni, nebojte se ji o nás říci, a na náš večer můžete dorazit společně.

Večer ve Žlutých lázních probíhal jako po másle. Zdálo se, že všichni jsou dobře naladěni a těší se dobré společnosti. I po skončení organizované části odcházeli účastníci ve skupinkách a navzájem si sdělovali dojmy a nebo pokračovali v konverzacích, které chtěli ještě rozvést.

Náš pozitivní dojem z večera navíc potvrdila i hodnocení, která nám po skončení přišla. Za zpětnou vazbu jsme vždy nesmírně rádi, abychom se i nadále mohli pro vás zlepšovat a být více efektivní.

Chcete i vy zažít večer a poznat hned několik zajímavých protějšků ve stejné věkové kategorii nebo se stejným cílem? Podívejte se na naše webové stránky: www.seznamovacivecer.cz a vyberte si podle svých možností a preferencí. My se na vás budeme těšit a postaráme se o to, abyste si večer co nejvíce užili!

 

Autor: Lucie Piedová