Jak najít parťáka na cestování? Cestovatelská seznamka otevírá nové obzory.

Rady a tipy na seznámení

Hledáte báječného parťáka na cestování, se kterým projedete svět křížem krážem? Najděte svou spřízněnou duši mezi milovníky cestování. Prozradíme vám, jak funguje cestovatelská seznamka, klub cestovatelů nebo speed dating pro cestovatele.

Hledám spolucestující. A možná něco víc

Jste právě single a hledáte osudovou polovičku, se kterou budete moci sdílet společnou vášeň a koníček? Cestovatelská seznamka spojuje všechny nezadané s láskou k cestování a dobrodružstvím v krvi. Na internetu najdete hned několik online seznamek zaměřených na cestovatele. Stačí zadat do vyhledávače „seznamka společné cestování” nebo „spolucestování seznamka”. Než se vydáte na společnou cestu za dobrodružstvím, dobře si novou známost z internetu proklepněte. Nikdy nevíte, kdo se na druhém konci počítače skrývá, co je zač a jaké má úmysly. Myslete na své bezpečí a domluvte si nejprve schůzku na veřejném místě, kde o svém protějšku zjistíte více.

Pokud neradi riskujete, vsaďte na bezpečnější formu seznámení, kterou je speed dating neboli rychlé rande. V Praze můžete navštívit speed dating pro cestovatele. Potěší všechny, kteří jsou právě single, hledají spolucestovatele a zároveň vážný vztah. Na rozdíl od online seznamek se na na speed datingu setkáte rovnou tváří v tvář. Neztrácíte čas dlouhým dopisováním a domlouváním schůzky. Za 1 večer potkáte osobně 6 až 9 nezadaných protějšků se zájmem o cestování. 

Seznámení probíhá formou krátkých rozhovorů. Najít společné téma nebude vůbec složité. Sdílený koníček prolomí ledy a zaplaší počáteční nervozitu. S každým protějškem konverzujete 5–7 minut. Takže se nemusíte obávat, že Vám dojdou témata. Pokud si padnete do oka, sympatie odhalíte už po několika vteřinách. Nakonec se sami rozhodnete, komu dáte svůj kontakt. Pokud budou sympatie vzájemné, moderátor vám ještě ten den vymění kontakty. Další rande už proběhne ve vaší režii. A kdo ví, za pár týdnů už možná budete balit společně. 

Zapátrejte v okolí

Jste zrovna zadání, nebo se zatím nechcete vázat? Najděte si nejbližší cestovatelské kluby a staňte se jejich členem. Na akcích klubu potkáte spoustu nových lidí, kteří jsou naladění na stejnou vlnu. Objevit nového kamaráda či kamarádku, spolucestující nebo partnera na cestování nebude díky společnému koníčku složité.

Pokud si nejste jistí, že cestovatelská seznamka je to pravé, můžete zkusti jiné tématické seznamovací akce.

Autor: Jakub Žwak