Dokumentární seriál o ženách hledá hlavní hrdinky

Rady a tipy na seznámení

Říkáte si, že v televizních seriálech jsou jen nereálné příběhy, které nemají s běžným životem nic společného? Že není tak jednoduché si najít svého vysněného muže? To se chystá změnit nový dokumentární seriál, který připravuje režisérka Adéla Komrzý s týmem a nyní do něj hledají hlavní hrdinky.

Do nového dokumentárního seriálu se hledá žena ve věku 35-45let. Žena, která ve svém dosavadním životě neměla štěstí na muže a nemá zatím žádně děti. Žena, která se s tím rozhodla něco udělat a aktivně si hledá budoucího partnera, se kterým by chtěla založit rodinu. 

Jste to Vy? Pokud ano a chtěla byste prožít dobrodružství a získat zajímavou zkušenost, ozvěte se přímo produkci na produkce.serial@gmail.com.

Pošlete tvůrcům krátký životopis s fotografií a napište jim, co Vás na výzvě zaujalo. A třeba se stanete hrdinkou, která ukáže ostatním ženám, že samotě nedá šanci. S vybranými ženami štáb bude natáčet jeden den natáčení za dva až tři týdny po dobu několika měsíců a natáčení bude honorované.

V seriálu chceme ukázat ženy, které jsou z různých důvodů samy a rozhodly se najít nového partnera. Chceme, aby byl seriál autentický a ukázal opravdový život, který prožívají miliony z nás. Proto se snažíme najít co nejpestřejší složení našich účastnic. A to je i důvod, proč Vás oslovujeme tímto způsobem,” uzavírá režisérka Adéla Komrzý.

Autor: Produkce