Posezení pod lipami ve Žlutých lázních

Reporty z našich seznamovacích akcí

Seznamovací večery už dávno nejsou záležitostí pouze komorní. Komorní v tom smyslu, že někomu vyhovuje klid a prostředí restaurace či kavárny, jiný se v takovém prostředí může cítit stísněně. Právě proto organizujeme i venkovní seznamovací procházky, anebo večery organizované venku pod modrou oblohou bez procházky. Přesně takový byl i náš večer ve Žlutých lázních. Hezkému prostředí dodala punc i naše milá moderátorka Anička. Zajímá vás, jak takové večery probíhají a jaké mají výhody? Sledujte naše sociální sítě, kde se dozvíte více.

Počasí nám ve Žlutých lázních vyšlo a za hodinku a kousek se stihlo seznámit celkem 14 účastníků.

Když si všechny dámy měly možnost popovídat se všemi muži, zakončili jsme naše posezení pod lipami. Všichni dostali prostor si dopsat své poznámky a rozhodnout se, s kým by rádi v konverzacích a seznamování pokračovali. A na místě ještě mohli chvilku posedět a dokončit své načaté konverzace.

Slunce pomalu zapadalo a stánek s dobrým pitím byl hned o pár metrů dál. Ideální místo pro pokračování příjemného večera. Možná jsme nebyli svědky jen vzniku nových partnerských vztahů, ale i přátelství.

Zažít takový večer můžete i vy. Je jen na Vás, jaký typ večera si vyberete. Seznamovací večer v kavárně u dobré kávy nebo procházka v přírodě anebo třeba degustace zmrzliny. A nebojte, to že jsou prázdniny a léto nás nezastaví ba naopak. Všechny plánované seznamovací večery najdete zde.

Další akce ve Žlutých lázních:

Rychlé rande ve Žlutých lázních 7.6.2023 (♀do 35 let; ♂do 35 let) | Žwakovi (seznamovacivecer.cz) 

Podívejte se, jak to může probíhat.

Autor: Jakub Žwak