Romantická procházka na Vyšehradě

Reporty z našich seznamovacích akcí

Poslední týdny se opravdu ozývalo jaro v celé své kráse. Krásné počasí nás přimělo přemýšlet nad tím, jak zpestřit seznamovací večer a tak jsme uspořádali seznamovací procházku na krásném pražském Vyšehradě.

Co může být romantičtější než se procházet u zapadajícího slunce nad pražskými hradbami. Večera se účastnilo 7 žen a 7 mužů. Možná to bylo počasím, možná sestavou lidí, každopádně v průběhu celého večera panovala velmi dobrá nálada. Konec konců k tomu přispěl i moderátor večera Norbert, který svým roztomilým československým přednesem bavil účastníky už od samého začátku.

Počasí nám vyšlo a za hodinku a kousek jsme stihli obejít všechny nejkrásnější výhledy, které pražská památka nabízí. Po zhruba 6 minutkách se muži střídali u všech přítomných žen. A někde to i pěkně jiskřilo. Od jednotlivých párů se ozýval smích a ruce účastníků ukazovaly v rámci konverzací na nejrůznější pražské dominanty.

Když si všechny dámy měly možnost popovídat se všemi muži, zakončili jsme naši procházku u místní kavárny. Všichni dostali prostor si dopsat své poznámky a rozhodnout se, s kým by rádi prohloubili vztah a koho by chtěli poznat více. 

A co s načatým večerem? Po zakončení seznamovacího večera, pokračovala zábava většiny účastníků v již zmíněné kavárně, kde se všichni mohli ještě více poznat a užít si pěkný večer. Možná jsme nebyli svědky jen vzniku nových partnerských vztahů, ale i přátelství.

Zažít takový večer můžete i vy. Je jen na Vás, jaký typ večera si vyberete. Seznamovací večer v kavárně u dobré kávy nebo procházka v přírodě anebo třeba degustace zmrzliny. Všechny plánované seznamovací večery najdete zde: Seznamovací akce

Autor: Jakub Žwak