Jak dostat sexy holku, i když nejste Brad Pitt?

Rady a tipy na seznámení

Sexy holky jsou snem snad všech mužů. Oslovit krásné ženy ale vyžaduje notnou dávku kuráže. Věřte, že nemusíte vypadat jako Brad Pitt, aby si vás všimla. Odvaha, vtip a charisma mnohdy zmůže víc než krásný obličej. Jak ale sbalit nejkrásnější ženy, když nejste rozený svůdník? Prozradíme vám taktiku, na kterou ženy poletí jako vosy na bonbon.

Pravidlo č. 1
Odvážným přeje štěstí

Vysílat nesmělé obdivné pohledy, posílat neurčité zprávy na Messengeru a vyčkávat, jestli si vás všimne, nebo dokonce sama navrhne schůzku… To není ta nejlepší strategie. Dříve či později se nejspíš najde odvážnější muž, který ji bez okolků pozve na rande a ona půjde. Vy zůstanete hledět jako opařený, protože možná nebude ani hezčí, ani úspěšnější, ani zajímavější než vy. Nenechte se mýlit, ani české sexy holky nejsou pro průměrně sebevědomého chlapa nedobytná pevnost.

Pravidlo č. 2
Sexy ženy nehledají nejkrásnějšího, ale nejsilnějšího muže

Zatímco chlapi letí především na krásnou postavu, velká prsa a pevný zadek, pro ženy není krása to hlavní. I když po krásném chlapovi se samozřejmě občas také rády otočí. 
Stačí nahlédnout do světa showbyznysu, známých sportovců nebo politiků. I oškliví muži, pokud jsou úspěšní a silní, mohou získat krásné ženy. Naštěstí pro vás, většina žen nemíří tak vysoko, a proto nemusíte vstoupit do politické strany, ani objíždět herecké konkurzy. Stačí, když z vás bude cítit, že jste silná osobnost a dokážete se postarat nejen o sebe, ale také o ni. Stačí si začít víc věřit a přestat se podceňovat. Pokud tomu uvěříte vy sám, bude tomu věřit i ona.

Pravidlo č. 3
Žádné poraženecké fňukání

Věčné stěžování a fňukání, že pro ni nejste dost dobrý, nebo že se vám v životě a v lásce nic nedaří, zabije vaše šance na úspěch dřív, než byste řekli švec. Takže si zapamatujte: Nikdy, ale opravdu nikdy, se před ženou takto neshazujte! Naopak si musí myslet, že právě vy jste pro ni ten nejlepší z nejlepších, kterého může mít. 

Pravidlo č. 4
Nebuďte dotěrní a dostupní až příliš

Nejkrásnější holky nesmí hned vycítit, že o schůzce s nimi sníte ve dne v noci. Nebombardujte ji smskami nebo zprávami na sociálních sítích. Když vám napíše ona, počkejte občas aspoň pár minut, než odepíšete. Neměla by mít pocit, že čekáte jen na to, až vám napíše. 

Nebuďte na schůzku dostupní kdykoliv si zamane. Pokud se vám rande zrovna nehodí, klidně jí vysvětlete, že už máte domluvený jiný program. Zároveň jí ale nabídněte jiný den. Rozhodnost a zdravé sebevědomí ženy ocení. Nic se ale nemá přehánět, abyste v ní nevyvolali pocit, že nemáte zájem. Mohla by dát mezitím přednost jinému. 

Tabu je také vlezlé osahávání, sexistické narážky a podobně. To většinu žen znechutí. Raději ji složte kompliment: „Dnes ti to ohromně sluší”. Pokud k tomu bude na první schůzce příležitost, můžete se pokusit ji políbit. Opatrně se přibližte k jejím rtům a pokud bude pohyb opětovat, polibte ji. Pokud ale ucukne, netlačte na pilu.

Že ještě žádnou vyvolenou sexy holku nemáte? Anebo vám dala košem? Nevěšte hlavu. Přijďte se seznámit hned s několik krásnými ženami na speed dating v Praze a to by bylo, aby z toho nic nebylo. 

Autor: Jakub Žwak