Single v době covidové? Víme, jak zahnat samotu a splín!

Láska a vztahy

Seznámit se a potkat spřízněnou duši je v době covidové je nadlidský úkol. Divadla, kina, fitka i kavárny často zejí prázdnotou, lidé jsou opatrnější a zůstávají více doma. Na singles proto dopadá splín, pesimismus, samota a pocit, že jim život utíká mezi prsty. Nic ale není ztraceno, stačí vědět, kde spřízněnou polovičku hledat a život zase získá nejkrásnější barvy!

Zatočte se splínem a depresí

Máte pocit, že vám ujíždí vlak, že nestihnete potkat toho pravého či tu pravou a založit rodinu a k tomu nevidíte žádné světlo na konci tunelu? Pak je to signál, že váš život potřebuje změnu. Dlouhé měsíce samoty zkrátka nikomu nesvědčí a ve dvou se to lépe táhne. Kde se ale seznámit, když vám chybí příležitost?

Online seznamování v lockdownu

Spousta nezadaných se v době covidové snaží ulovit partnera na online seznamkách. Často ale skončí u pouhého dopisování, které nikam nesměřuje a časem vyšumí. Odvážnější singles si pozvou protějšek z online seznamky rovnou k sobě domů, jelikož není kam jít, anebo v podnicích příliš brzy zavírají. To se ale nemusí vyplatit, nikdy totiž nevíte, s kým máte tu čest. První seznámení by mělo proběhnout ideálně na neutrálním místě. 

Pokud máte podobnou zkušenost, zkuste se seznámit tentokrát jinak. Na speed datingu poznáte tváří v tvář hned několik potenciálních partnerů. A bude vám na to stačit jen jeden jediný večer. Neztratíte drahocenný čas a na rozdíl od online seznamování hned poznáte, jestli přeskočila jiskra a najdete společnou řeč. 

A kdyby to přeci jen nevyšlo? Můžete to zkusit příště znova. Do té doby se můžete těšit na další zábavné rande, které si zaručeně užijete.

Bezpečné seznámení

Pro větší pocit bezpečí na seznamovacích akcích kontrolujeme bezinfekčnost. Přijďte se pobavit, užijte si pohodovou atmosféru a poznejte celou spoustu báječných lidí, kteří jsou právě single. 

Zkusit můžete i seznamovací procházky, které probíhají venku. Podívejte se na aktuální nabídku: Seznamovací procházky.

Autor: Jakub Žwak