Nenásilný způsob seznámení - Zajděte si na seznamovací procházku

Reporty z našich seznamovacích akcí

Každý už slyšel, že Petřín je jedním z nejhezcích parků v Praze, ale už jste tam měli rande

Je letní červnový podvečer, teplota je příjemných 23 stupňů a na obloze ani mráček. Stojíme několik kroků od zastávky Újezd v Praze pod petřínskými sady a účastníci seznamovací procházky se pomalu schází. Dnes se na procházku přihlásilo 18 účastníků, 9 mužů a 9 žen.

Seznamovací procházka začíná

Dvě-tři minuty na začátku zabere vysvětlení pravidel a pak už vyrážíme směrem k soše K. H. Máchy, kde máme první zastávku. Jde se ve dvojicích, které se postupně střídají, takže během procházky si každá dáma stihne popovídat s každým pánem. Jednotlivé konverzace trvají přibližně 7 minut.

Petřín nabízí krásný výhled na Prahu

Od Újezdu se vydáváme do mírného kopce k soše Máchy, potom na kolem Hladové zdi, kde je výhled na Pražský hrad, následuje zastávka s výhledem na Karlův most i Novotného lávka. Další zastávku děláme u vyhlídka na Anděl a Bertramku. 

seznamovaci_prochazka_Petrin

Seznamovací procházky pořádáme od dubna do října. Vybírat z aktuálně vypsaných termínů seznamovacích procházek můžete ZDE.

Recenze:
"Na takovéto akci jsem byl poprvé, takže nemám srovnání např. s konkurencí Nicméně mohu jen doporučit, oproti online seznamkám je toto nekompromisně nejlepší varianta k seznámení, okamžitě vidíte svůj protějšek a zkrátka víte hned jestli to má šanci na případné pokračování. Time saver."
Standa

"Fajn večer, který předčil má očekávání. Díky za příležitost potkat skupinu zajímavých lidí :)"
E.L.

"Výborně zorganizovaný večer, který utekl neskutečně rychle. Procházka byla možná i lepší než sezeni v kavárně. Rozhovory probíhaly naprosto přirozeně, a ještě jsme měli skvělý výhled na celou Prahu. Jsem velmi rád, že jsem se zúčastnil, poznal nové lidi a třeba i budoucí manželku. :-)"
Tomáš

 

Autor: Jakub Žwak