Přečtěte si jak proběhla SPORTOVNÍ SEZNAMKA pro mladé

Reporty z našich seznamovacích akcí

Rande pro mladé bývá pořádný hukot. A co teprve když se jedná o sportovní seznamku. Když je vám okolo třiceti, máte celý život před sebou. Objevujete svět, randíte a zároveň ve skrytu duše začínáte toužit po vážném vztahu. S osudovou láskou se můžete poznat třeba na rychlém rande pro sportovce.

Hledá se ideální partner zn. SPORT

Seznámit se může být pořádná fuška, a to i v době sociálních sítí a internetu. Parta správně naladěných dvacátníků a třicátníků se proto rozhodla vzít osud do svých rukou a vyrazila na rychlé rande do pražské restaurace Bridge. Po úvodních slovech moderátorky Martiny opadla tréma a šlo se na věc. Všechny přítomné spojovala jedna věc - láska k pohybu. A bylo to vidět hned na první pohled na dobře rostlých postavách pánů a štíhlých ženách.

Kouzlo 5 minut

Na rozhovor s jedním protějškem je vyhrazeno pouhých 5 minut. Někteří si připravili otázky dopředu, jiní se nechali vést přítomným okamžikem. Pokud mezi protějšky nezavládne shoda, neztrácíte čas a jede se dál. Pokud přeskočí jiskra, 5 minut je málo, ale na další rande se budete těšit o to víc.

Nezůstane u jednoho rande

Na závěr večera každý účastník odevzdal vyplněný formulář, ve kterém jsme pátrali po vzájemných sympatiích a shodě. Měli jsme radost, protože seznamovací večer přinesl své ovoce. Jako obvykle většina hostů neodcházela s prázdnou. Kontakty jsme hned po skončení večera předali 70 % můžu a 90 % žen. Další rande, které už bude plně v režii zúčastněných párů, na sebe jistě nenechá dlouho čekat.

Nevyšlo to jednou, vyjde to podruhé

I když to u některých účastníků vzájemně nezajiskřilo, štěstí je třeba zkoušet dál. To by bylo, aby to podruhé nevyšlo! Podívejte se na další termíny sportovní seznamky a přijďte se pobavit.

Ještě přidáváme některé recenze účastníků večera:
Akce se mi líbila, jednak, že bylo hodně lidí, to jsem nečekala a jednak mi přišlo super tematické zaměření na sport.
Celkově to bylo dle mého hezky uvolněné, žádná křeč a lidé v pohodě. Lucie

 

Autor: Jakub Žwak