Jak na seznámení ve stáří? Seznamka seniorů spojí dvě osamělé duše

Rady a tipy na seznámení

Proč rezignovat na štěstí a lásku? Seznámení ve stáří už dávno není tabu! Seznamka seniorů dává novou šanci všem osamělým lidem ve zralém věku.

Láska ve zralém věku

Láska po sedmdesátce může být stejně hluboká jako ve dvaceti. Navíc má jeden příjemný bonus. Nemusíte se honit za prací, pečovat o malé děti ani splácet hypotéku. Společný čas si můžete vychutnat podle své fantazie. Ve dvou je mnohem krásnější i obyčejný večer u televize.

Seznámení 70+

Příležitostí na seznámení po sedmdesátce ubývá. Nestyďte se proto využít služeb seznamky pro seniory. Na internetu jich najdete spoustu. Své štěstí a lásku na seznamkách hledají nejen sedmdesátníci, ale také osmdesátníci

Buďte ale opatrní a nikomu cizímu nesdělujte osobní informace. Nikdy nevíte, s kým doopravdy komunikujete a jak získaných informací využije.

Seriózní seznámení

Serióznější seznamkou je takzvaný speed dating neboli rychlé rande. Seznámení neprobíhá na internetu, ale tváří v tvář. Nic neriskujete a ušetříte spoustu času stráveného dopisováním. Během jednoho večera můžete potkat až 12 mužů a žen. 

Večer probíhá v zábavném duchu a vše je naprosto anonymní. Sami rozhodnete o tom, komu na další schůzce prozradíte víc. Moderátor předá váš kontakt pouze protějškům, které na konci večera označíte na kartičce. Pokud zavládne vzájemná shoda, můžete si zavolat a domluvit si další setkání. Možná najdete nové přátele, možná dokonce osudovou lásku.

Seznamovací večer pro seniory můžete navštívit v Praze. Rezervujte si volný termín, ať vám šance na lásku štěstí neproklouzne mezi prsty.

Autor: Jakub Žwak