Cestovatelský speed dating na festivalu Kolem světa

Rady a tipy na seznámení

Rychlé rande míří na festival Kolem světa. Zapište si do diáře datum 23. - 24. 11. 2019 a spojte dva příjemné zážitky dohromady. V sobotu 23. 11. proběhne na festivalu cestovatelský speed dating.

Pro návštěvníky festivalu je sobotní speed dating neboli rychlé rande zdarma. Čeká vás spousta pohodových aktivit a parta báječných lidí, které spojuje vášeň pro cestování. Přijďte se pobavit, seznámit a na příští festival už možná vyrazíte se svou novou láskou.

Nezapomeňte si včas rezervovat místo, ať vám šance na osudové seznámení neuteče. Své přihlášky posílejte na: info@seznamovacivecer.cz.

Aktualizace článku - Festival Kolem světa

Jak cestovatelský speed dating dopadl?

Na festivalu Kolem světa jsme uspořádali historicky první speed dating. Zájem účastníků poznat během festivalu někoho na cestování byl obrovský a bohužel jsme nemohli uspokojit všechny, kteří měli o speed dating zájem. 

cestovatelská seznamka festival kolem světa

Seznámit se přišlo 10 mužů a 10 žen. Téma rozhovorů bylo jednoznačné - CESTOVÁNÍ. 
Seznamování bylo úspěšné. Vyměnili jsme kontakty 100 % žen a 70 % mužů.

Věříme, že jsme napomohli těm, kteří hledají partnera na cestování, dovolenou nebo jen rádi poznají ty, pro které je cestování koníček.
Pokud jste se neměli možnost tentokrát účastnit, nevadí. Cestovatelský speed dating pořádáme každý měsíc. Volné termíny můžete shlédnout zde: https://www.seznamovacivecer.cz/tema/cestovani

cestovatelský speed dating

S přáním pěknho dne
Martina a Jakub Žwak

Autor: Jakub Žwak