Pětačtyřicátníci vyšli štěstí naproti!

Reporty z našich seznamovacích akcí

Začít nový vztah po čtyřicítce má své kouzlo. Poučili jste se z předchozích chyb a máte jasno, co od partnera čekáte. Stačí najít spřízněnou duši. Osudového partnera můžete potkat třeba na seznamovacím večeru.

Trochu jiná seznamka

Příjemná restaurace, parta báječných lidí, smích a dobrá nálada. Tak by se dal popsat zářijový speed dating pro nezadané v pražském kavárně Café Záhorský. 

Na rande dorazili všichni dobře naladění a plní emocí. Účastnilo se 14 lidí, 7 mužů a 7 žen. „Jak to asi dopadne? O čem si budeme povídat?” Lehká nervozita a napjaté očekávání se už po prvních slovech moderátorky rozplynulo. Ten okamžik, kdy všichni zjistí, že se není čeho bát, bývá ze všeho nejlepší. Uvolní se atmosféra a začíná ta pravá zábava.

5 minut a jedeme dál

Tentokrát se u stolečků sešlo 7 mužů a 7 žen ve věku od 40 do 50 let. 5 minut vyhrazených na rozhovor s jedním protějškem vždy uteče jako voda. Zjistíte to nejdůležíitější a zároveň nenastane chvilka trapného ticha, pokud s protějškem nenajdete společnou řeč. Jestli to mezi vámi naopak zajiskří, můžete se těšit na další rande, nebo dotyčného po skončení večera pozvat rovnou na skleničku.

Přeskočila jiskra?

Na konci večera jsme vybrali vyplněné lístky, abychom zjistili, které páry se chtějí vidět i příště. Kontakty jsme hned po skončení večera poslali 56 % mužů a 79 % žen. Ať už se z vyměněných kontaktů vyklube osudová láska či přátelství, věříme, že si další rande užijete stejně jako to dnešní. Držíme vám palce a těšíme se na vaše zamilované příběhy.

A tady jsou první recenze na večer 24. 9. 2019:

"Super akcia, myslim ze mam nove kamaratky :-) len 5 minut je strasne malo."

"Večer byl fajn, je to příjemná forma seznámení..."

"Zajímavý večer plný zajímavých lidí :-) Jen mi někdy připadlo, že těch 5minut je málo... :-D"

Autor: Jakub Žwak