Seznamky pro seniory: Láska po 60 stojí za to. Stačí vědět, kde hledat

Láska a vztahy

„Má vůbec smysl hledat lásku? V mém věku? Co by na to řekly děti? Budu akorát všem pro smích…” podobné myšlenky se honí hlavou spoustě osamělých seniorů. Pokud pochybnosti a chmury přepadnou i vás, rychle je zažeňte. I v důchodu se můžete znovu zamilovat a cítit známé motýlky v břiše. Každý má totiž právo na štěstí a lásku.

Láska po 60 má spoustu výhod

Zatím co dříve jste většinu času strávili kolotočem mezi prací a péčí o malé děti, v důchodu si lásku užijete naplno. Máte také spoustu životních zkušeností a víte, co od partnera čekáte. Nehledíte jen na krásný zevnějšek, ale umíte ocenit povahu a charakter člověka. Proto už vás také nemusí trápit, jaké máte svaly nebo velikost podprsenky. Láska je totiž v něčem jiném.

Život je tady a teď

Netrapte se minulostí ani budoucností. Nevyčítejte si touhu po nové lásce, pokud vás s partnerem rozdělila smrt. Vzpomínka na milovanou bytost zůstane navždy ve vašem srdci. Život ale žijete tady a teď. Proto se netrapte ani tím, co by řeklo vaše okolí. Opravdoví přátelé vám lásku budou přát a na zlé jazyky nedejte.

Seznámení seniorů ve 21. století

Když se rozhodnete seznámit, možná vás napadne, že to nebude tak jednoduché. Kde potkat nové přátele, či dokonce novou lásku? Ve skutečnosti je seznámení pro seniory hračka. Pro aktivní život seniorů existuje spousta kulturních událostí a zábavných programů. Můžete navštívit nejrůznější akce pro seniory, kde potkáte celou řadu nových tváří. Mnozí z účastníků však mohou být zadaní, nebo o nový vztah nemusí mít zájem. Proto je lepší navštívit speciální akce pro nezadané. 

Seznamovací zájezdy pro nezadané seniory

Pro dobrodruhy může být ideálním místem pro seznámení dovolená pro nezadané seniory. Seznamovací zájezdy či pobyty pro seniory. Zažijete spoustu zábavy, poznáte nová místa a možná domů neodjedete sami. Zkusit také můžete cestovatelskou seznamku, která se pořádá v Praze. Jedná se o konverzační večer, během kterého se poznáte spoustu lidí, kteří stejně jako vy, hledají někoho, s kým by mohli cestovat nebo jet na dovolenou.

Seznamka pro seniory

Pokud surfujete po internetu, můžete narazit na online seznamky pro důchodce. Ve virtuálním světě se však pohybuje spousta podvodníků. Nikdy totiž nemůžete vědět, kdo se pod profilem na seznamce skutečně skrývá. Zajímavější a serióznější variantou je takzvaný senior dating. Je to seznamka seniorů, díky které neztrácíte čas zdlouhavým dopisováním a projížděním profilů. Během seznamovací akce pro seniory se osobně potkáte s několika potenciálními partnery. A nejen to. Skvěle se pobavíte a možná najdete nové přátele, nebo rovnou osudovou lásku. Další výhodou je anonymita. Na konci večera sami rozhodnete o tom, komu pořadatelé předají váš kontakt. Proč tedy nevyjít štěstí a lásce naproti? Seznámení seniorů v Praze pořádá seznamka manželů Žwakových.Autor: Jakub Žwak