Jak se vydařilo rychlé rande ve Žlutých lázních?

Reporty z našich seznamovacích akcí

Když je vám okolo třiceti, máte celý život před sebou. Objevujete svět, randíte a zároveň ve skrytu duše začínáte toužit po vážném vztahu. S osudovou láskou se můžete poznat třeba na rychlém rande. Právě takovou akci hostili tentokrát pražské Žluté lázně.

Hledá se ideální partner

Seznámit se může být pořádná fuška, a to i v době sociálních sítí a internetu. Parta správně naladěných dvacátníků se proto rozhodla vzít osud do svých rukou a vyrazila na rychlé rande do Žlutých lázní. Po úvodních slovech moderátora opadla tréma a šlo se na věc.

Kouzlo 5 minut

Na rozhovor s jedním protějškem je vyhrazeno pouhých 5 minut. Někteří si připravili otázky dopředu, jiní se nechali vést přítomným okamžikem. Pokud mezi protějšky nezavládne shoda, neztrácíte čas a jede se dál. Pokud přeskočí jiskra, 5 minut je málo, ale na další rande se budete těšit o to víc.

Seznamovací večer ve Žlutých lázních

Nezůstane u jednoho rande

Na závěr večera každý účastník odevzdal vyplněný formulář, ve kterém jsme pátrali po vzájemných sympatiích a shodě. Měli jsme radost, protože seznamovací večer přinesl své ovoce. Jako obvykle většina hostů neodcházela s prázdnou. Kontakty jsme hned po skončení večera předali 9 můžum a 9 ženám, to je více jak 80% úspěšnost! Další rande, které už bude plně v režii zúčastněných párů, na sebe jistě nenechá dlouho čekat.

Rychlé rande pod otevřeným nebem ve Žlutých lázních

Přikládáme některé ohlasy účastníků:
"Skvěle zorganizovaný večer. Velká škála lidí. Určitě si tu každý najde to své. Doporučuji." Adéla

"Přijemná a pohodová akce, na hezkém místě ve Žlutých lázních. Přeci jen je v letních měcích příjemnější posedět venku než ve vydýchané kavárně. Za mně palec nahoru za nápad pořadatelů na rychlé rande pod širým nebem." Michal

Nevyšlo to jednou, vyjde to podruhé

I když to u některých účastníků vzájemně nezajiskřilo, štěstí je třeba zkoušet dál. To by bylo, aby to podruhé nevyšlo! Podívejte se na další termíny, které se chystají 6. 9. 2019 a 18. 9. 2019 opět ve Žlutých lázních a přijďte se pobavit. Vyzkoušet můžete také tematické večery, které mohou zvýšit vaši šanci na seznámení. Aktuálně pořádáme: taneční seznamku, seznamku pro cestovatele, sportovní seznamku, seznamku pro vysoké, seznamku pro cizince žijící v Praze (meziárodní), seznamku pro rozvedené, seznamku pro ty, kteří plánují založit rodinu a VIP seznamku.

Budeme se těšit na viděnou na některé z dalších akcí

Autor: Jakub Žwak