Jak to vypadalo na seznamovacím večeru v Café Platýz 21. 6. 2019?

Reporty z našich seznamovacích akcí

Začít nový vztah po čtyřicítce má své kouzlo. Poučili jste se z předchozích chyb a máte jasno, co od partnera čekáte. Stačí najít spřízněnou duši. Osudového partnera můžete potkat třeba na rychlém rande.

Trochu jiné rande

Příjemná kavárna, parta báječných lidí, smích a dobrá nálada. Tak by se dal popsat červnový seznamovací večer pro čtyřicátníky a padesátníky v pražské kavárně Café Platýz na Národní třídě.

Na rande dorazili všichni dobře naladění a plní emocí. „Jak to asi dopadne? O čem si budeme povídat?” Lehká nervozita a napjaté očekávání se už po prvních slovech moderátora rozplynulo. Ten okamžik, kdy všichni zjistí, že se není čeho bát, bývá ze všeho nejlepší. Uvolní se atmosféra a začíná ta pravá zábava.

5 minut a jedeme dál

Tentokrát se u stolečků sešlo 10 mužů a 9 žen. 5 minut vyhrazených na rozhovor s jedním protějškem vždy uteče jako voda. Zjistíte to nejdůležíitější a zároveň nenastane chvilka trapného ticha, pokud s protějškem nenajdete společnou řeč. Jestli to mezi vámi naopak zajiskří, můžete se těšit na další rande.

Seznamovací večer v Café Platýz

Přeskočila jiskra?

Na konci večera jsme vybrali vyplněné dotazníky, abychom zjistili, které páry se chtějí vidět i příště. Kontakty jsme hned po skončení večera poslali 55 % účastníků, kteří by se rádi opět viděli. Ať už se z vyměněných kontaktů vyklube osudová láska či přátelství, věříme, že si další rande užijete stejně jako to dnešní. Držíme vám palce a těšíme se na vaše zamilované příběhy.

Ty, kterým to tentokrát nevyšlo, zveme na některou naši další akci.

Autor: Jakub Žwak