Láska v rytmu salsy: Víme, kde najít partnera pro život i pro tanec

Láska a vztahy

Kdosi jednou řekl, že člověk, který netančí, nežije. Nezáleží na tom, jestli jste propadli salse, klasickým tancům nebo latině. Tanec je láska na celý život. Sdílejte ji se svým životním partnerem.

Roztočte to spolu nejen na parketu

Najít člověka, který bude perfektním parťákem nejen na parketu, ale i v životě, je k nezaplacení. Společný koníček utuží vztah a nejen to. Když to spolu roztočíte na parketu, kdo by si vzpomněl na nějakou malichernou hádku? Říkáte si, že se dobře radí, ale hůře koná? Máme pro vás tip, jak se seznámit s muži či ženami, kteří holdují stejné vášni a zároveň hledají partnera.

Více než taneční partner

Na parketu můžete potkat spoustu zajímavých mužů i žen. Vždy si ale kladete spoustu otázek. „Je single? Touží po vážném vztahu? Našli bychom společnou řeč?” Během tance totiž nemáte moc prostoru na povídání. Na internetu najdete i taneční seznamky. Pod inzeráty „hledám partnera na tanec, hledám partnerku na salsu či hledám taneční partnerku” nejspíš životní lásku nenajdete. Tyto seznamky jsou zaměřené pouze na hledání tanečního partnera. Narazíte tady nejen na svobodné, ale i zadané muže a ženy, kteří o nový vztah nestojí.

Taneční seznamka bez tance

V Praze můžete navštívit seznamovací „taneční” večery. Nejspíš vás překvapí, že si na nich nezatančíte. Důvod je prostý. Vlněním boků v rytmu hudby svůj protějšek nepoznáte. Až během rozhovoru zjistíte, jestli jste naladěni na stejnou vlnu. A o to přeci jde. Pokud si budete rozumět v životě, najdete společný rytmus i na parketu. Během jednoho večera se seznámíte až s 10 nezadanými protejšky, kteří milují tanec stejně jako vy. Přijďte se pobavit, seznámit a třeba i zamilovat. Rezervujte si místo na seznamovacím večeru.

Autor: Jakub Žwak