Degustace skvělé zmrzliny a randění 30. 5. 2019

Reporty z našich seznamovacích akcí

Kdo by odolal, když se spojí dvě příjemné věci dohromady: rande a zmrzlina. Lidé si přišli příjemně popovídat a ochutnant italskou zmrzlinu.

Fronta před Zmrzlinovým salonem na Národní třídě se táhne několik metrů na chodníku, lidé čekají na kornout zmrzliny. Večer byl velmi teplý a tak osvěžení přijde vhod. 

Kdo se přišel tentokrát seznámit?

Večer byl určen lidem do 40 let. Každá akce má své věkové omezení, aby se na ní potkávali jen lidé, kteří k sobě mají věkem blízko. Na této akci byl maximální věkový rozdíl 10 let.

Jak seznamování probíhalo?

Poté co se sešli všichni účastníci, dorazilo 8 žen a 7 mužů, vysvětlila paní moderátorka Michaela, jak večer bude probíhat. Pravidla jsou jednoduchá, každá má chvíli na to si popovídat, dokud se nepoznají všichni kdo na večer přišli. Úvodní slovo před degustací zmrzliny měl pan vedoucí zmrzlinárny, který se zjevnou láskou k této osvěžující pochoutce popsal, co se bude ochutnávat. Vanilková, passion fruit,  broskev s proseccem všechny byly výborné. Účastníci se ponořili do rozhovorů... Na konci večera každý účastník do předem připraveného papíru, který na konci odevzdal, vyplnil kdo mu byl sympatický, pokud byly sympatie na obou stranách, účastníci na sebe po skončení akce dostali emailový kontakt. Další rande si mohli domluvit podle vlastní fantazie.

Seznamovací večer s ochutnávkou zmrzliny.

Kolik lidí si vyměnilo kontakt?

Kontakt si vyměnilo 85 % mužů a 75 % žen.  Přejeme, aby vám vyměněné kontakty přinesly štětí.

Na termíny dalších seznamovacích večerů se můžete podívat zde: termíny.

 

 

Autor: Jakub Žwak