Sportovní seznamky zažívají boom: společné sportování utuží vztah a vyčistí mysl

Láska a vztahy

Nezáleží na tom, jestli rádi běháte, jezdíte na kole, hrajete tenis, anebo třeba lyžujete. Sportování je vášeň, adrenalin a zábava. A co teprve když svůj koníček můžete sdílet se svou polovičkou!

Hledám partnera na sport

Zatímco někteří tráví nejraději čas v kině, kavárně, na párty nebo třeba doma u televize, vy jste si oblíbili aktivní odpočinek. Když se máte rozhodnout mezi dovolenou na pláži a poznávacím zájezdem, bez zaváhání dáte přednost dobrodružství před nicneděláním. Najít partnera, který bude sdílet vaše sportovní nadšení, nemusí být jednoduché. Ale když se to podaří, stojí to za to. Mít po boku spřízněnou duši parťáka, který vás motivuje, povzbudí a vlije do žil novou energii, je prostě senzační.

Sportovní seznamka

Společné zážitky a koníčky utuží vztah a vzájemné pouto. Proto v posledních letech zažívá boom seznamka pro sportovce. Na internetu jich najdete hned několik. Věděli jste, že existuje dokonce cykloseznamka a seznamka na kole? Ne všechny jsou ale zaměřené na hledání životního partnera. Pokud nehledáte jen partnera na tenis, ale především lásku, vsaďte raději na speed dating pro milovníky sportu.

Zábava a parta skvělých lidí

Speed dating je rychlé rande pro nezadané, během kterého se v jeden den potkáte hned s několika zajímavými lidmi. V přátelském a neformálním prostředí zažijete spoustu zábavy. Sami se pak rozhodnete, s kým půjdete na další rande. Pokud to během večera vzájemně zajiskří, odnesete si kontakty na potenciální partnery, kteří vám padli do oka. Seznamovací akce pro sportovce pořádá seznamka manželů Žwakových v Praze. Nemusíte se bát, že jsou akce určené jen pro vrcholové sportovce. Zváni jsou všichni, kteří hledají vážný vztah a zároveň milují pohyb. Chyťte příležitost za pačesy a najděte spřízněnou duši s láskou ke sportování.

Na speed datingu pro sportovně zaměřené poznáte aktivní lidi.

Autor: Jakub Žwak