Dlouháni a dlouhánky hledají lásku: Kde najít vysokého partnera?

Láska a vztahy

Obdařila vás příroda mimořádnou výškou? Co je v mnoha ohledech předností, může být v některých životních situacích nevýhoda. Obzvlášť pokud jde o randění. Někteří vztah s polovičkou, která je převyšuje, zkrátka neustojí. Dejte vale partnerům, kteří trousí nejapné poznámky o žirafách a čahounech. Najděte osudovou známost, které můžete pohlédnout zpříma do očí.

Láska nehledí na centimetry

Zatímco vysocí muži randí s menšími ženami bez větších potíží, pro vysoké ženy může být hledání vysokého partnera obtížné. Často mají za sebou vztahy s menšími protějšky, ve kterých zvítězila mužská ješitnost. Když jsou navíc vysocí muži v okolí rozebraní, může to být frustrující. Pravá láska sice nehledí na centimetry, ale pokud vás přitahují spíše vysocí muži, nejspíš máte jasno. Ale kde se dá najít vysoký partner?

Seznamka pro vysoké

Už jste slyšeli o speciálních seznamkách pro vysoké? Svou lásku tady hledají všichni, kteří by si po svém boku přáli vysokého partnera či partnerku. Seznámit se můžete online nebo rovnou na živo. Ptáte se, jak se můžete vyhnout zdlouhavému projíždění inzerátů a dopisování na seznamce? Speed dating neboli rychlé rande je způsobem, jak za jeden večer osobně poznat až 8 potenciálních partnerů. Seznamovací večery pro vysoké pořádají manželé Žwakovi. Navštívit je můžete v Praze. Otevřete dveře lásce a přijďte poznat spoustu báječných lidí. To by bylo, aby z toho nic nebylo.

Autor: Seznamovací večer