Šťastná a zamilovaná baculka. Víme, kde najdete osudovou lásku i s pár kily navíc

Láska a vztahy

Zase další víkend o samotě. Kamarádky na vás nemají čas a v hlavě se vám honí černé myšlenky… Nejsem dost hezká. Potřebuju zhubnout. Jsem tlustá a nikdo o mně nebude mít zájem.  Nepodlehněte omylu. Na každou Bridget Jonesovou čeká její Mark Darcy. Nemusíte se vejít do velikosti XS, abyste prožila osudovou lásku. Skutečná krása je totiž v něčem úplně jiném. Víme, kde najdete štěstí, i když máte pár kilo navíc.

Stud stranou

Kdo řekl, že krásné ženy mají míry 90-60-90? Plnější tvary jsou také sexy! Vždyť spousta mužů dá přednost sladké baculce před hubenou holkou. Zapomeňte proto na stud a nezdravou sebekritiku. Vezměte iniciativu do svých rukou a vyjděte lásce naproti. Kde ale najít seriózní známost a lásku na celý život?

Seznamka pro baculky

Zaregistrovaly jste se na několika seznamkách a vytoužené pozvání na rande je stále v nedohlednu? Nebo vás trápí obavy, že narazíte na muže, který se jen pobaví na váš účet? Vyzkoušejte specializované seznamky pro boubelky. A co když je vám proti srsti hledat mezi inzeráty typu „baculka hledá přítele, tlustá holka hledá partnera nebo hledám baculku”? Zapomeňte na online seznamky a najděte si partnera v reálném světě. Rychlé rande pro plnoštíhlé

Znáte rychlé rande neboli speed dating? Jde o seznamovací večer, během kterého osobně potkáte hned několik potenciálních partnerů. V Praze funguje speed dating pro boubelky a plnoštíhlé, kde se seznámíte s muži, kterým se baculky líbí, anebo mají sami pár kilo navíc. Přijďte se pobavit, seznámit a najděte životního partnera, který vás dokáže ocenit a milovat takovou, jaká jste.

Zajděte si na rychlé rande a najděte partnera podle vašich představ.

Autor: Jakub Žwak