CZ
EN
Telefonické rezervace a dotazy:
(+420) 775 554 601
po - pá 8:00 - 17:00

Rozvodem život nekončí. Víme, jak se znovu zamilujete.

Láska a vztahy

Na začátku jste byli dokonalý pár a nikdy jste si nemysleli, že za pár let budete stát před rozvodovým soudem. Cítíte se smutní a zklamaní. Možná si nevěříte a přemýšlíte, jestli se dokážete znovu zamilovat a být konečně šťastní. Věřte, že rozvodem život rozhodně nekončí! Naopak něco nového začíná. Stačí se poučit z předešlých chyb a najít partnera, který vás bude milovat v dobrém i zlém

Začněte zase žít

Než začnete nový vztah po rozvodu, vyčistěte svou mysl a zapomeňte na staré křivdy. Odpusťte sobě i svému bývalému partnerovi či partnerce a smiřte se s tím, že od teď budete žít každý svůj život.

Potkávejte nové lidi

Neseďte doma a neutápějte se v sebelítosti. Rozhoďte sítě mezi známými, vyzkoušejte nové volnočasové aktivity nebo seznamku. Důležité je trávit čas mezi lidmi a potkávat nové tváře. Možná chvilku potrvá, než to s někým zajiskří, ale noví přátelé také nejsou k zahození.

Jsem rozvedená(ý). No a co?

Netrapte se výčitkami a zapomeňte na nálepku rozvedený muž a rozvedená žena, nebo dokonce rozvedená matka. Žijeme ve 21. století a mít za sebou nevydařené manželství není stigma. Rozvedené ženy a rozvedení muži mají stejnou šanci na seznámení jako svobodní a bezdětní. Stačí jen vědět, kde hledat. Jak se balí rozvedení muži a ženy?

Seznamka pro rozvedené

Nevadilo by vám začít vztah s rozvedeným mužem nebo ženou? Vyzkoušejte seznamky pro rozvedené. Prokousat se inzeráty „rozvedená hledá muže/rozvedený hledá ženu” může být nuda. Pokud neradi ztrácíte čas a trpělivost, navštivte raději seznamovací večer neboli speed dating. V jeden okamžik potkáte hned několik mužů a žen, kteří prošli rozvodem nebo zůstali s dětmi sami. Speciálních seznamek pro rozvedené, kde to neskončí jen vypsaným inzerátem, na který se vám nikdo neozve, není moc. Zkusit můžete Seznamku manželů Žwakových, kteří se specializují i na rozvedené.

Potkejte se naživo a nechte přeskočit jiskru.

Tipy a rady pro rozvedené muže a ženy

  • Vztahy rozvedených potřebují čas. Novou lásku začněte hledat až ve chvíli, kdy získáte zpět ztracenou sebedůvěru a chuť do života.
  • Nezatěžujte nově vznikající vztah minulostí. Nevytahujte na prvních schůzkách staré příhody ani se nezmiňujte o tom, jak byl(a) nepořádná(ý), anebo jak vás podváděl(a). Raději myslete na to, co všechno se svou novou známostí můžete prožít a kam si příště vyrazíte.
  • Buďte upřímní. Netajte, že jste rozvedení, nebo že máte děti. Pravda jednou vyjde najevo a mohla by vaši novou lásku nepříjemně zaskočit.
  • Svůj nový objev představte dětem až ve chvíli, kdy jste si jistí, že má vztah budoucnost. Když se doma každou chvíli objeví nový strýček nebo teta, děti jsou zmatené a cítí se nejisté. Určitě je nechcete ranit a riskovat, že vaše budoucí vztahy začnou bojkotovat.
Autor: Seznamovací večer