Postavit dům, zasadit strom, zplodit syna. Jak se hledá partner pro vážný vztah?

Láska a vztahy

Už se vám zajídá nezávazný flirt, večírky a nekonečné randění? Chcete se usadit, ale nemáte s kým? Máte několik profilů na online seznamkách, rozhodili jste sítě mezi známými a pořád nemáte štěstí? Opusťte zajeté koleje a najděte osudovou lásku, se kterou prožijete zbytek života. Víme, kde najít partnera či partnerku pro vážný vztah.

Pomoc, závazky!

Je to k vzteku. Toužíte po lásce, rodině a možná vám dokonce v uších znějí svatební zvony. Tak rádi byste zařizovali dětský pokojíček a vybírali rodinnou dovolenou. Přitom se kolem vás motají jen protějšky, které si chtějí nezávazně užívat života. Když se zmíníte o rodině, dětech a závazcích, berou do zaječích. Všichni spolehliví partneři jakoby se do země propadli, anebo už jsou dávno šťastně ženatí a šťastně vdané. Lámete si hlavu, kde je zakopaný pes? Proč nemůžete najít lásku a žít jako fungující rodina? Napadlo vás, že možná hledáte na nesprávném místě?

Úlovek z baru

Vyrazíte tu a tam na lov do hospody nebo baru? I když můžete narazit na spoustu zajímavých lidí, do barů a hospod se chodí lidé především pobavit. Mezi partou přiopilých a flirtuchtivých protějšků se životní partner hledá obtížně. A co teprve když si dáte také pár skleniček... Pokud se vám plete jazyk, nohy a v hlavě páté přes deváté, nejspíš nezanecháte nejlepší dojem.

Láska z virtuálního světa

Neplacené seznamky často přitahují individua, která se na internet chodí jen pobavit. Vůbec je neodradí váš status jen vážné seznámení. Pokud na síti potkáváte samé nevhodné partnery, je čas vyplout do jiného přístavu, tady vám štěstí nepokvete. Jen ztrácíte drahocenný čas.

Trochu jiná seznamka

Speed dating neboli rychlé rande je seznamka pro vážná seznámení. Žádný nezávazný sex nebo flirt. Žádné zdlouhavé dopisování a projíždění profilů. Životní lásce můžete rovnou pohlédnout do tváře. Tomu se říká osudová seznamka! Poznejte za jediný večer hned několik potenciálních partnerů pro vážný vztah. Speed dating probíhá jen ve větších městech, největší výběr nabízí Praha. Mrkněte na nejbližší volné termíny v Praze a vyjděte štěstí naproti.

Autor: Seznamovací večer