Hledá se milionář a femme fatale: Jak se seznamují bohatí a úspěšní?

Láska a vztahy

Peníze a úspěch nás v životě mohou učinit šťastnými. Ale pokud jde o vztahy, mohou být kamenem úrazu. Najděte životního partnera, který s vámi bude na jedné vlně. Je to snazší, než si myslíte.

Nastolte harmonii

Pokud máte peníze a úspěch, začnete přitahovat pozornost opačného pohlaví. Možná už jste zažili několik nepovedených vztahů, pocit, že vás partner či partnerka využívá, nebo jste naopak zažili závist a žárlení méně úspěšné polovičky. Neztrácejte čas s lidmi, kteří vás využívají nebo trpí komplexy. Najděte si stejně úspěšnou ženu či muže, která(ý) vás podpoří ve všem, v čem vynikáte. Ve vyrovnaném vztahu najdete harmonii, po které toužíte.

Hýčkejte a rozmazlujte

Neláká vás vztah se stejně úspěšnou a zaneprázdněnou polovičkou? Jste rádi v roli zkušeného mentora či průvodce? Chcete svou lásku zahrnout luxusem a příjemnými zážitky? Najděte vztah, ve kterém budete učitel a vaše polovička žák.

Seznámení s milionářem a femme fatale

Hledám sponzora, hledám milionáře… potřebuji po svém boku zkušeného, zajištěného a úspěšného muže, kterého bych si mohla vážit a který by mě provedl životem.” Takto přemýšlí řada žen. Muži zase sní o krásné ženě, která je bude podporovat a reprezentovat ve společnosti. Výjimkou nejsou ani úspěšné ženy, které touží po příjemné společnosti krásného muže. Ale kde najít vysněnou polovičku? Existuje seznamka pro milionáře, nebo seznamka pro bohaté?

Online seznamky pro náročné opravdu existují. V anonymním světě internetu se však skrývá mnoho falše a polopravd. Upravené fotky, přikrášlená realita, hodiny strávené psaním po síti… Jaké bude vaše zklamání, když se s potenciální láskou setkáte tváří v tvář?

Speed dating je naopak geniální možností, jak najít, co hledáte. Bez lží, vytáček a přetvářek. Nic neriskujete a neztrácíte čas. Sejděte se diskrétně a anonymně s několika potenciálními partnery a partnerkami. Za 1 večer osobně poznáte hned 8 protějšků. Přijďte se pobavit a zažijte osudové setkání. Rezervujte si místo na seznamovacím večeru pro úspěšné a náročné v Praze.

 

Autor: Seznamovací večer