Chcete založit rodinu? Nejste sami.

Reporty z našich seznamovacích akcí

Lidí, kteří po třicítce touží založit rodinu a stále nenašli vhodného partnera je dnes opravdu hodně. Seznamovací večer pro nezadané s tématem "Rodina a vážný vztah" proběhl v úterý večer (6.5.2019) na Novotného lávce. 

Seznamovací večery pro lidi, kteří se chtějí seriózně seznámit pořádáme v Praze letos (2019) již pátým rokem. Dosud byly večery omezeny pouze věkovou kategorií, aby se na nich potkávali jen ti, kteří mají skutečně perspektivu se dát dohromady a začít vztah. Tento rok jsme se rozhodli, že přidáme také tematické seznamovací večery. Jedním z prvních a také tím, o který byl největší zájem, byl večer tématem "Rodina a vážný vztah". Uspořádali jsme ho pro ženy a muže, kteří se chtějí usadit najít si dlouhodobou známost a založit rodinu. 

Na večeru se sešlo 8 mužů a 9 žen. Moderátor na začátku všem vysvětlil jednoduchá pravidla seznamování a pak už měli vše v rukou samotní účastníci, čile se konverzovalo a během hodiny a půl se každý s každým na večeru stihl krátce poznat. 

Těm účastníkům, kteří na večeru našli partnera, se kterým se chtěli znovu sejít a domluvit si už vlastní osobní schůzku jsme hned po akci na sebe vyměnili kontakt. Pak už není nic lehčího než si domluvit vlastní rande, podle své fantazie.

Kolik lidí se na večeru seznámilo? Partnera nenašli všichni, jak to mu většinou bývá, ale dvěma třetinám účastníků jsme na sebe vyměnily kontakty.

Těm, co se seznámili, přejeme hodně štěstí a ostatním přejeme, aby na svoji osudovou lásku nečekali dlouho.

Krásný večer
Seznamka pro vážný vztah | Seznamovací večer Žwakovi

Autor: Seznamovací večer