Vztahový kouč radí: Jak neopakovat stejné vztahové chyby?

Láska a vztahy

Seznámili jste se se skvělým protějškem a prožili vášnivé vzplanutí. Když to začalo být vážné, vaše láska se vypařila jako pára nad hrncem.

„Spousta z nás opakuje stále ty stejné vztahové chyby. Zamilováváme se do špatných partnerů a málo si věříme,” říká vztahová koučka Radka Minaříková. Své štěstí přitom máte ve svých rukou. Mnohdy jen stačí změnit myšlení a jít naproti skutečné lásce.

Když se vám rozbije auto, jedete do autoservisu. Když potřebujete právní radu, jdete za právníkem. Málokdo už ale navštíví kouče, pokud jde o problémy se vztahy nebo hledáním správného partnera. Přitom životní partner je mnohem cennější než sebelepší auto nebo dobře sepsaná smlouva.

Problém s hledáním správného partnera může být hluboko zakořeněný v naší mysli. Proto neexistuje univerzální rada ani recept, jak najít muže či ženu na celý život. Vztahový kouč (nebo také anglicky -dating coach) vám pomůže odhalit příčinu, proč vaše vztahy krachují a proč zůstáváte stále single.

 Kdy navštívit vztahového kouče?

  •  nevěříte si
  • prožíváte opakovaně vztahy, které dlouho nevydrží
  • zamilováváte se do těch, kteří o vás nestojí
  • neustále se zamilováváte do partnerů, kteří nemají zájem o vážný vztah
  • jste úspěšní, nezávislí, ale nemůže najít partnera, který naplní vaše představy
  • máte pocit, že vás něco drží single

 

Jak vypadá schůzka?

Schůzky se vztahovým koučem se nemusíte obávat. Budete se cítit podobně, jako na schůzce s vaším dobrým přítelem. Společně přijdete na to, kde je problém a kam se chcete posunout. „Rozdíl mezi povídáním si u kávy a povídáním si se vztahovým koučem je v tom, že já klienta nasměruji tak, aby docílil toho, co opravdu chce,” říká dating coach Radka Minaříková.

Už během jednoho sezení můžete přijít na to, jak opustit zažité vzorce chování, které vás brzdí a nedovolí vám najít partnera, se kterým budete šťastní. Někdy může být problém zakořeněný hluboko ve vašem nitru. V tom případě vás kouč pozve na další setkání. Pro nesmělé nebo zaneprázdněné fungují také online konzultace po Skype.

Jestli Vás toto téma zaujalo a nejste si jisti, zda vztahový kouč je právě pro vás, můžete se nám nezávazně ozvat na info@seznamovacivecer.cz, rádi poradíme a doporučíme jak postupovat.

Profil vztahové koučky:

Radka se vztahovému koučinku věnuje již řadu let. Dokáže poradit i pomoci.

Ing. Radka Minaříková, CPC
Dating coach Be Yourself

„Už 10 let se pohybuji v oboru lidských zdrojů a jsem také certifikovaný kouč. Svou práci miluji a těší mě, když vidím pokroky svých klientů. Pevně věřím, že v našich životech není nic nemožné. Můžeme být takoví, jací si přejeme, a dosáhnout svých cílů. Stačí jen poznat svou mysl a otevřít se novým možnostem.“

Autor: Jakub Žwak a Radka Minaříková