Speed dating pro třicátníky a čtyřicátníky 22.11.2018

Reporty z našich seznamovacích akcí

Rychlé rande neboli speed dating proběhl včera na Vinohradech, dorazili ti, kteří se chtěli opravdu seznámit.

Seznamka - rychlé rande pro nezadané se konalo tentokrát v nových prostorách kavárny Café Silesia na Vinohradech. Sešlo se 12 nezadaných mužů a 10 nezadaných žen, všichni se přišli seznámit a večer se velmi vydařil.

Kavárna Café Silesia se nachází na Vinohradech na Praze 2 jen pár kroků od náměstí Míru. Útulné a intimní prostředí kavárny navodilo tu pravou atmosféru na originální rande.

seznamovací večer

Jak večer probíhal?

Moderátor uvítal všechny účastníky a usadil je ke stolkům. Smyslem večera bylo poznat co nejvíce nových lidí, kteří hledají partnera a vzájemně je propojit. Čas na rozhovor je poměrně krátký - 5 minut. S někým Vám 5 minut uběhne jako voda s jiným je to tak akorát. Účastníci se většinou shodli, že za 5 minut si s partnerem rozhodně neřeknete všechno co byste chtěli, ale je to dostatečně dlouhý čas na to, zjistit, zda mezi Vámi přeskocí jiskra a chcete zůstat v kontaktu, nebo se po pěti minutách rozloučíte a už se nemusíte vidět.

Jak si mezi sebou účastníci vymění kontakty?

Na konci večera každý účastník vyplní na papír, který na začátku dostane, kdo mu byl během akce sympatický. Pokud jsou sympatie na obou stranách, jak muže, tak ženy, dostanou přibližně do dvou hodin po skončení akce na sebe vzájemně kontakt, tedy emailovou adresu. Pánové tak mohou dámám už druhý den napsat zprávu a pak si vzájemně domluví další schůzku.

seznamovací večer

Kolik lidí se tentokrát padlo do oka?

Až po skončení večera se ukáže, kolika lidem se podařilo seznámit se. Na tomto večeru se seznámilo (kontakt si vyměnilo) 8 pánů a 10 žen. Dále už je na nich, aby si domluvili další schůzku.

 

Děkujeme za zaslané recenze k tomuto večeru:

Byl to skvělý večer, opravdu jsem se bavil. Každý si to užil, slyšel jsem kolem dost smíchu. Určitě doporučuji. Byly tam skutečně hezké a zajímavé ženy :)

Příjemné prostředí, milý moderátor, celkově povedený večer!

Díky za příjemně strávený večer. Speed dating dává jedinečnou možnost v krátkém čase poznat spoustu potenciálních protějšků, což se jinak obvykle nepoštěstí. Takže vahajícím doporučuji.

Dobře zorganizovaná akce, skvělý nápad ! Příležitost pro všechny, kdo nechtějí být dál sami - a jdou štestí napřed :)
Minus: nenapadá mě nic..

Přejeme, aby vám vyměněné kontakty přinesly štěstí! A vy, kteří jste nikoho vhodného na tomto speed datingu nenašli, jste zváni na některou z dalších akcí.

Další večery této věkové skupiny se uskuteční opět na Novotného lávce a na Vinohradech.
Na večer se můžete přihlásit na našem webu: www.seznamovacivecer.cz.

Přejeme hodně štěstí ve vztazích

Jakub a Martina Žwakovi
Seznamovací večer