20.11.2018 Proběhl Speed dating pro čtyřicátníky a padesátníky

Reporty z našich seznamovacích akcí

Nejlepší seznámení je tváří v tvář. Ti co to se seznámením myslí vážně dorazili na úterní speed dating, který se konal na Novotného lávce v Praze.

Úterní seznamovací podvečer byl věnován čtyřicátníkům a padesátníkům. Kdy jindy by se vám podařilo během jednoho večera potkat tolik nezadaných najednou? Rychlé rande včera absolvovalo 14 mužů a 12 žen. Večer byl příjemný a panovala neformální atmosféra, která přispěla k tomu, že nervozita z účastníků rychle opadla.

seznamovací večer

Zájemci o seznámení se začali scházet do restaurace Brigde, kde speed dating probíhal, už kolem půl sedmé. Uvítala je naše usměvavá moderátorka Michaela, která každého účastníka posadila ke stolku a vysvětlila, jak bude večer probíhat.

Kdo se na seznamovacím večeru sešel?

I když v této věkové kategorii bývá většinou větší zájem ze strany žen, přišlo 14 mužů a 12 žen, dvě dámy se bohužel pro nemoc z akce omluvily. Níže se můžete podívat na věkové rozložení mužů a žen na tomto seznamovacím večeru.

seznamovací večer

Jak byl večer úspěšný?

Kontakt si vyměnilo 86 % mužů a 92 % žen. To je o něco více, než je běžný průměr, kdy si vymění kontakt 70-80 % všech účastníků.

Dále už je to na Vás, ale čím dříve si domluvíte další rande, tím vyšší je pravděpodobnost, že nezůstane jen u kamarádství, ale rýsuje se na opravdový vztah.

Jak večer hodnotili sami účastníci?

Děkujeme všem, kteří poslali svoji recenzi.

"S průběhem večera jsem byla spokojená. Děkuji"
"Byl to super večer. Ačkoliv jsem přicházela s lehkou trémou, hned po příchodu ze mě nervozita spadla. Restaurace byla příjemná, atmosféra milá a hlavně všichni účastníci byli fajn. Slušní, milí, vtipní a v pohodě. Žádná sbírka zoufalců, jak by si mohl někdo neprávem myslet...Díky. L.

 

Přejeme, aby vám vyměněné kontakty přinesly štěstí! A vy, kteří jste nikoho vhodného na tomto speed datingu nenašli, jste zváni na některou z dalších akcí.

Další večery této věkové skupiny se uskuteční opět na Novotného lávce.
Na večer se můžete přihlásit na našem webu: www.seznamovacivecer.cz.

Přejeme hodně štěstí ve vztazích

Jakub a Martina Žwakovi
Seznamovací večer

Autor: Seznamovací večer