13.11.2018 Reportáž z rychlého rande v Praze

Reporty z našich seznamovacích akcí

Jeden večer 18 lidí a 9 rande, tak to vypadalo na seznamovacím večeru v úterý na Novotného lávce, kam se přišli seznamovat nezadaní.

Poznat během jednoho večera co nejvíce nezadaných lidí, kteří mají vážný zájem se seznámit, to je koncept speed datingu. V úterý večer se sešlo na Novotného lávce v restauraci Bridge 9 žen a 9 mužů, kteří strávili příjemný čas plný konverzace a většina z nich také našla sympatického partnera, se kterým si vyměnila kontakt.

Večer začal v 19 hodin. Muže i ženy přivítala vlídná moderátorka Michaela, která je usadila ke stolkům. Každý dostal list papíru na psaní poznámek a tužku, více nepotřebujete. Během akci si každá žena a každý muž měli možnost krátce pohovořit. Je to jiné, než když si píšete přes internet, při kontaktu z očí do očí hned poznáte, kdo vám je sympatický.
Večer se odehrává ve svižném tempu a čile se hovoří. Pokud se sejde více než 11 lidí, obvykle je v půlce večera přestávka, během které si můžete objednat něco k pití nebo si jen odpočinout. Na konci večera do formuláře, který dostanete zakroužkujete ty, kteří vám na akci byli sympatičtí. Když jsou sympatie vzájemné, organizátoři vám ještě ten večer vymění kontakt. Vyměňuje se emailová adresa. Sami si pak můžete domluvit další rande, třeba už příští den.

seznamovací večer

Kdo se na večeru tentokrát sešel?

Každý večer má určenou věkovou kategorii. Tento speed dating byl pro muže do 40 a ženy do 38 let.

Jak speed dating dopadl a kolik lidí se seznámilo

Na tomto večeru to sympatiemi jen jiskřilo, kontakt si vyměnilo 100 % mužů a 90 % žen.

Přejeme, aby vám vyměněné kontakty přinesly štěstí! A vy, kteří jste nikoho vhodného na tomto speed datingu nenašli, jste zváni na některou z dalších akcí.

Další večery této věkové skupiny se uskuteční opět na Novotného lávce nebo také nově na Vinohradech.
Na večer se můžete přihlásit na našem webu: www.seznamovacivecer.cz.

Přejeme hodně štěstí ve vztazích

Jakub a Martina Žwakovi
Seznamovací večer