8.11.2018 Rande naslepo na Vinohradech pro mladé

Reporty z našich seznamovacích akcí

5 minut, 12 protějšků, 1 večer, tak včera vypadalo rychlé rande, které proběhlo v Praze na Vinohradech v Café Silesia. Přečtěte si jak vše probíhalo.

Kolem 18:30 se v pražské kavárně Silesia začali scházet účastníci rychlého rande. Tento večer byl zcela vyprodán, protože menší, zato velmi útulná kavárna, příjemná pro nerušenou konverzaci má kapacitu salonku 12 stolků. Na místo dorazilo všech dvanáct dvojic, tedy tucet mužů a tucet žen. Speed dating startoval přesně v 19 hodin. Moderátor večera, pan Jakub, nejprve vysvětlil jak bude večer probíhat. Hlavní část večera byla věnována konverzacím, mezi všemi účastníky. Večer probíhal hladce a všichni se dobře bavili.

Kdo se na seznamovacím večeru sešel?

Muži byli ve věku mezi 29 a 39 lety. Ženy byly o něco mladší, bylo jim mezi 25 a 34 lety. Během krátkého času se o sobě snažili dozvědět co nejvíce. Termíny akcí jsou udělány tak, abyste se potkali s lidmi, se kterými si můžete vzájemně rozumět a jste si věkově blízko.

Níže se můžete podívat na věkové rozložení mužů a žen na tomto termínu.

seznamovací večer

Jak to funguje s předáním kontaktu?

Na konci večera každý účastník vyplní na papír, který na začátku dostane, kdo mu byl během akce sympatický. Pokud jsou sympatie na obou stranách, jak muže, tak ženy, dostanou přibližně do dvou hodin po skončení akce na sebe vzájemně kontakt, tedy emailovou adresu. Pánové tak mohou dámám už druhý den napsat zprávu a pak si vzájemně domluví další schůzku.

Kolik lidí se tentokrát vyměnilo kontakt?

Kontakt si tentokrát vyměnilo 85% mužů a 75% procent žen. Tedy celkem 10 mužů z celkového počtu 12 si vyměnilo s dámou kontakt a také 9 žen z dvanácti. Teď už je to na Vás, ale čím dříve si domluvíte další rande, tím vyšší je pravděpodobnost, že nezůstane jen u kamarádství, ale rýsuje se na opravdový vztah.

Jak večer hodnotili sami účastníci?

Děkujeme těm, kteří nám na včerejší speed dating poslali ohlas.

"Velmi pěkný zážitek, poměrně náročný, ale všem vřele doporučuji!"
"Na seznamovacím večeru jsem byl dvakrát a vždy vládla pohodová atmosféra, organizace byla vynikající a poznal jsem spoustu nových zajímavých protějšků. Rozhodně doporučuji vyzkoušet, i když třeba zrovna nehledáte životního partnera."
"Byla to sranda, jen by to chtělo udělat mezi jednotlivými koly delší pauzu na poznámky."
"Příjemný večer v příjemném prostředí kavárny. Akce měla úroveň. Počáteční stres rychle opadl a průvodce vše srozumitelně vysvětlil s přátelským tónem. Doporučuji"
"Seznamování probíhá v příjemných prostorech, perfektní moderátor, skvělá organizace. Díky."

 

Přejeme, aby vám vyměněné kontakty přinesly štěstí! A vy, kteří jste nikoho vhodného na tomto speed datingu nenašli, jste zváni na některou z dalších akcí.

Další večery této věkové skupiny se uskuteční opět na Novotného lávce nebo na Vinohradech.
Na večer se můžete přihlásit na našem webu: www.seznamovacivecer.cz.

Přejeme hodně štěstí ve vztazích

Jakub a Martina Žwakovi
Seznamovací večer