24.10.2018 Speed dating pro mladé do 37 let

Reporty z našich seznamovacích akcí

11 rande během hodiny. Na speed datingu se sešli ti, kteří chtějí najít partnera.

Seznamovací večer pro mladé proběhl ve středu večer na Vinohradech. Přišlo 12 mužů a 9 žen, 3 dámy bohužel nedorazily. Účastníci se během krátkého času o sobě snažili dozvědět co nejvíce. Když si byl někdo vzájemně sympatický dostal na emailu kontakt na člověka, se kterým si vzájemně padli do oka a třeba už další den si mohli domluvit svoje vlastní rande.

O čem se hovořilo?

Témat bylo spoustu práce, koníčky, ale především volný čas. Za pět minut si určitě nestihnete říci vše, co byste chtěli, ale je to dostatečně dlouhý čas, abyste si udělali představu, zda se spolu chce v budoucnu ještě někdy vidět.

Kolik bylo shod? Jak Seznamovací večer tentokrát dopadl?

Kontakt si tentokrát vyměnilo 54 % mužů a 82 % žen. Tedy celkem 7 mužů a 9 žen.

Jak večer hodnotili sami účastníci?

"Super večer! :) Určitě půjdu i příště a moc ráda. :)"
"5 minut na rozhovor je hodně krátká doba. Kartičky s otázkami jsou dobrý nápad zejména na začátku, než spadne ostych z představování."
"Strávila jsem velmi příjemný a dobře organizovaný večer v přátelské atmosféře. Oceňuji také příjemné prostředí kavárny a velmi dobrou komunikaci ze strany organizátora akce."
 

Přejeme, aby vám vyměněné kontakty přinesly štěstí! A vy, kteří jste nikoho vhodného na tomto speed datingu nenašli, jste zváni na některou z dalších akcí.

Další večery této věkové skupiny se uskuteční opět na Novotného lávce nebo na Vinohradech.
Na večer se můžete přihlásit na našem webu: www.seznamovacivecer.cz.

Přejeme hodně štěstí ve vztazích

Jakub a Martina Žwakovi
Seznamovací večer