23.10.2018 Seznamka pro padesátníky a šedesátníky

Reporty z našich seznamovacích akcí

Přečtěte si jak se dá stihnout 12 rande během hodiny a půl. Na speed datingu se sešlo 24 účastníků.

Seznamovací večer pro padesátníky a šedesátníky proběhl v úterý večer na Novotného lávce. Přišlo 13 mužů a 11 žen, které čekal večer plný rozhovorů. Během krátkého času se o sobě snažili dozvědět co nejvíce. Když si byl někdo vzájemně sympatický dostal na emailu kontakt na člověka, se kterým si vzájemně padli do oka a třeba už další den si mohli domluvit svoje vlastní rande.

O čem se hovořilo?

Témat bylo spoustu práce, koníčky, dovolená, chataření. Za pět minut si určitě nestihnete říci vše, co byste chtěli, ale je to dostatečně dlouhý čas, abyste si udělali představu, zda se spolu chce v budoucnu ještě někdy vidět.

Kolik bylo shod? Jak Seznamovací večer tentokrát dopadl?

Kontakt si tentokrát vyměnilo 54 % mužů a 82 % žen. Tedy celkem 7 mužů a 9 žen.

Jak večer hodnotili sami účastníci?

"Zajímavý večer, příjemná moderátorka a nová zkušenost. Jak to všechno dopadne, ukáže čas. Určitě stojí za to jít náhodě naproti."
"Zajímavá zkušenost a zdaleka ne tak negativní, jak jsem čekala. Dobře zorganizované. Protože to nedopadlo tak, jak jsem čekala, půjdu zas.
Naděje umírá poslední."
"V dnešní době na veřejnosti všichni sledují více své mobily než lidi kolem sebe... Proto je báječné, když máte šanci si s někým, kdo také nechce být sám, promluvit, poslouchat, podívat se mu do očí... Díky :-) Oli"

 

Přejeme, aby vám vyměněné kontakty přinesly štěstí! A vy, kteří jste nikoho vhodného na tomto speed datingu nenašli, jste zváni na některou z dalších akcí.

Další večery této věkové skupiny se uskuteční opět na Novotného lávce nebo na Vinohradech.
Na večer se můžete přihlásit na našem webu: www.seznamovacivecer.cz.

Přejeme hodně štěstí ve vztazích

Jakub a Martina Žwakovi
Seznamovací večer